[Ankieta] Opinie i komentarze o Grenke Leasing

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
1
11%
Wszystko w porządku
3
33%
Przeciętnie
1
11%
Czuję niesmak
1
11%
Nigdy więcej
3
33%

Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
Czarnecki

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Grenke Leasing

Post autor: Czarnecki »

Osobiście złożyłem wniosek koło 19:00 o leasing sprzętu dla mojej firmy. Odpowiedź na mój wniosek była na dzień następny rano. Dostałem wzór umowy i informacje (bez weksla). Na razie jestem zadowolony z procedury - czekam na dalsze działanie i wówczas opowiem na forum jak wyglądał cały proces i czy jestem zadowolony.

Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej

Awatar użytkownika
AdamW

Post autor: AdamW »

Jestem aktywnym leasingobiorcą. Większość leasingów mam w PKO leasing i jestem bardzo zadowolony. Nie wiem co mnie podkusiło, że by skorzystać z firmy GRENKE leasing, chyba to, że firma została polecona przez sprzedawcę. Cesja umowy z firmy mojej na inną moją firmę, mimo deklaracji zgody, trwała pół roku. W między czasie wystawiano mi faktury przez pomyłkę, które później korygowano. Ostatecznie jestem obecnie windykowany, ale Grenke nie potrafi powiedzieć za co. Pozostaje przykra korespondencja. Zdecydowanie NIE polecam tej firmy. Bałagan i brak kontaktu.

Awatar użytkownika
Olga

Post autor: Olga »

Zdecydowaniem odradzam współpracę z ta firmą leasingową GRENKE . CIĄGŁE PROBLEMY Z FAKTURAMI, CO MIESIĄC. Rzekomo wysyłają faktury, których ja jako odbiorca nie otrzymuję albo wysyłają faktury tak abym otrzymała je po terminie płatności . Oczywiście wysyłając dodatkowe faktury z karami za opóźnienie płatności. SAMA MUSZE PISAC ZAPYTANIA O FAKTUR, KTORE POWINNAM OTRZYMAC. Sytuacja powtarza się co faktura. Dziś dostałam wezwanie do zapłaty, pomimo że mam zrobione zlecenie stałe na płatności GRENKE. Zlecenie zostało zrealizowane dziś i dziś dostałam wezwanie do zapłaty . Nota będę jedna faktura została zapłacona zleceniem stałym ale druga już nie...

ZDECYDOWANIE ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ Z FIRMĄ G R E N K E

Awatar użytkownika
KJ-Warszawa

Post autor: KJ-Warszawa »

PRZESTRZEGAM przed firmą GRENKE leasing, maja bardzo NIEKORZYSTNE WARUNKI dla leasingobiorców.

ODPOWIEDZ