[Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
1
3%
Wszystko w porządku
7
19%
Przeciętnie
5
14%
Czuję niesmak
1
3%
Nigdy więcej
22
61%
 
Liczba głosów: 36

Awatar użytkownika
Możejednaknieoszukany

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Możejednaknieoszukany »

Oszukany pisze: 20 lis 2023, o 16:19 Ostrzegam, przestrzegam przed Masterlease i Citirent. Kupiłem u nich auto polizingowe. Po dwóch miesiącach nastąpiłą bardzo poważna awaria w silniku w skutek wady łańcucha łączącego wałki rozrządu. Reklamacje z rękojmi złożyłem kilkanaście dni temu, brak jednoznacznej odpowiedzi na reklamacje do dzisiaj. NIE MAM CZYM JEŹDZIĆ I NIE MAM PIENIĘDZY. Pozostałem bez podstawowego narzędzia w dzisiejszych czasach. Jeśli nie chcecie czegoś takiego przeżywać to zdecydowanie odradzam tą firmę.
Właśnie uzyskałem informację na infolini, że temat ruszył więc mam nadzieję, że w miarę szybko uda się to firmie naprawić.
Pozdrawiam


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Oszukany

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Oszukany »

Możejednaknieoszukany pisze: 20 lis 2023, o 16:40
Oszukany pisze: 20 lis 2023, o 16:19 Ostrzegam, przestrzegam przed Masterlease i Citirent. Kupiłem u nich auto polizingowe. Po dwóch miesiącach nastąpiłą bardzo poważna awaria w silniku w skutek wady łańcucha łączącego wałki rozrządu. Reklamacje z rękojmi złożyłem kilkanaście dni temu, brak jednoznacznej odpowiedzi na reklamacje do dzisiaj. NIE MAM CZYM JEŹDZIĆ I NIE MAM PIENIĘDZY. Pozostałem bez podstawowego narzędzia w dzisiejszych czasach. Jeśli nie chcecie czegoś takiego przeżywać to zdecydowanie odradzam tą firmę.
Właśnie uzyskałem informację na infolini, że temat ruszył więc mam nadzieję, że w miarę szybko uda się to firmie naprawić.
Pozdrawiam
To co usłyszałem na infolinii było kłamstwem. Do dzisiaj nic z tym nie zrobili. "Firma" z premedytacją ignoruje prawo i terminy zawarte w rękojmi. Naprawdę ostrzegam....

ODPOWIEDZ