[Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
0
Brak głosów
Wszystko w porządku
1
6%
Przeciętnie
1
6%
Czuję niesmak
2
13%
Nigdy więcej
12
75%
 
Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika
Gregor
Posty: 1
Rejestracja: 4 wrz 2023, o 10:17

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: Gregor »

Miałem kilka leasingów w różnych firmach - zawsze płaciłem regularnie i nigdy nie miałem żadnych problemów,, więc mam porównanie, nie che mi sie pisać o pazerności , dodatkowych opłatach schowanych , o których dowiadujemy się nagle .. jest tego sporo jedyny trafny komentaż NIGDY WIĘCEJ


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Pablor

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: Pablor »

nie polecam. najgorszy leasing jaki miałem. a mamy w firmie praktycznie wszystkie firmy leasingowe. nic nie idzie załatwić, na reklamacje nawet nie odpowiadają

Awatar użytkownika
greg345

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: greg345 »

Złodzieje!!!
PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH.UWAGA!!!

Poniżej odpowiedz na moje pytanie czy przy wcześniejszym wykupie rozliczenie rat następuje przy WIBOR obowiązującym przy zakupie pojazdu:

W przypadku gdy złoży Pan wniosek o wcześniejszy wykup pojazdu będzie brana pod uwagę aktualna stawka WIBOR.

Nie udzielamy informacji dotyczącej wysokości stawki WIBOR, ponieważ jest ona ogólnie dostępna i mogą Państwo sprawdzić jej wysokość na stronie GPW Benchmark https://gpwbenchmark.pl/dane-opoznione .

Korzystamy z przysługującego nam prawa do jednostronnej zmiany wysokości rat leasingowych, na podstawie Ogólnych Warunków Umowy Leasingu [1].

W przywołanych postanowieniach OWUL nie mamy obowiązku wskazywania wysokości stopy bazowej i wysokości marży.

Podstawa prawna:
[1] OWUL § 5 ust. 17 lit. a)

a oto i zapis w umowie:
17. Z zastrzeżeniem postanowień Załącznika nr 1 i 2 do OWUL, Finansujący ma prawo jednostronnej zmiany
wysokości Rat leasingowych oraz innych opłat i należności, w tym wartości końcowej Przedmiotu leasingu,
wynikających z Umowy Leasingu, w tym Opłaty leasingowej, w następujących przypadkach:
a) w przypadku UL kalkulowanych na podstawie zmiennej Stopy bazowej – gdy zmianie ulegnie wysokość Stopy
bazowej, która stanowi składową ceny Przedmiotu leasingu. Zmiana odbywa się w sposób opisany w punkcie
20 poniżej, pod warunkiem że:
– Finansujący zweryfikuje wynagrodzenie w oparciu o stawkę danej Stopy Bazowej obowiązującą w dacie
Aktywacji UL,
– zmiana wysokości rat leasingowych w przypadku zmiany wysokości Stopy Bazowej dokonywana jest wyłącznie
wedle wyboru Finansującego co oznacza, że Finansujący nie jest zobowiązany do dokonania zmiany,


ZŁODZIEJE, NIUCZCIWE ZAPISY W UMOWIE.
UWAZAJCIE PROSZĘ.
ja już zostałem zrobiony w jajko


ODPOWIEDZ