Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia
Awatar użytkownika
Krzysztof S

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Post autor: Krzysztof S »

Mam u nich samochjód od 3 miesięcy. Dobry kontakt, chociaż nie dzwonię często bo po co. Mieli najniższą ratę.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Katalonczyk
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2023, o 14:45

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Post autor: Katalonczyk »

Chciałem Volvo. Wziąłęm Audi :)
Wszystko w najlepszym porzadku, pani Magda dzwoniła nawet po 20:00 jak ja o to poprosiłem.

Dobry wybór samochodów i cena. Będę polecał znajomym, bo od pierwszego kontaktu do odbioru auta minelo kilkanascie dni.

Awatar użytkownika
Vivis-vivus-vehis

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Post autor: Vivis-vivus-vehis »

Polecam firmę szczególnie dla tych którzy mają już finansowanie w vivus , z korzyścią dla vivus ponieważ mają większy kapitał jako spółka:) miłego dnia

Awatar użytkownika
PiotrSujkowski

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Post autor: PiotrSujkowski »

Gorąco polecam graczom o mocnych nerwach. Firma vehis to prawdziwa perełka na polskim rynku leasingow (a porównanie mam z Ok. 10 wiodącymi firmami). Nie dajcie się zwieść dobrze wróżącej ofercie na jedyne 140%. Prawdziwa przyjemność i draka zaczyna się jak nie zapłacicie jakiejś faktury (o 1 dzień). Zaczynaja się telefony, groźby, po chwili wypowiadają umowę, a Wam każą bezdyskusyjnie zapłacić 7 tysięcy złotych kary, to się nazywa prawdziwy ukłon w stronę klienta, który wziął u nich dwa dwa leasingi na łącznie prawie pol miliona zł w dwa miesiące :) potem jest Jeszcze lepiej - sam członek zarządu pisze w mailu, ze kara będzie umożona, ale to nic, gdyż pani Ola z windykacji nic o tym nie wie, a sprawę przekazuje do zewnętrznej windykacji, gdzie mamy okazje poznać się z śmietanka polskiej inteligencji - np panem który na Facebooku ma zdjęcie w kominiarce. Prawdopobnie lepiej wziąć kredyt na auto u jabba huta z gwiezdnych wojen, No ale na pewno nie tak śmiesznie. Gorąco polecam!!!!

Awatar użytkownika
Gość 20987

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Post autor: Gość 20987 »

Witam... zdarzyło się komuś że firma vehis wypowiedziała umowę? Za opóźnione płatności? Wszystko zostało uregulowe, czy jest szansa ze ta firma przywraca umowy dl życia na nowo czy raczej brak szans ?

Awatar użytkownika
R_Gabrysiak

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Post autor: R_Gabrysiak »

Jak najdalej od VEHISA! Mam auto w leasingu od 4 lat został mi jeszcze rok i cały czas są z nimi problemy. Traktują minie jak śmiecia... A załatwieni z nimi czegokolwiek graniczy z cudem. Jak się spóźnię z ratą 7 dni to wysyłają monit za 120zł... Cały czas tylko patrzą jak cię wydoić ale pomocy 0/
Unikaj VEHISA jak tylko możesz.

Awatar użytkownika
Anonim*****2000

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Post autor: Anonim*****2000 »

zdecydowanie nie polecam, zrobili szacunek rat i po podpisaniu kwitów okazało się że ponad 3 tyś muszę dopłacić, bo jednak tak wyszło, do tego obsługa klienta na tragicznym poziomie, nie przekazują wewnętrznie informacji i sam się użeram z komunikacją wewnątrz firmy - jakbym wiedział, ze tak wyjdzie - bym w innej firmie szukał leasingu

Awatar użytkownika
Whiterobak
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2024, o 16:30

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Post autor: Whiterobak »

Ja mogę. Nastepne auto w lesasing weźmiemy od czeczeńskiej mafii. Będziemy się czuli bezpieczniej i na pewno bardziej profesjonalnie obsłużeni.

Awatar użytkownika
Tomasz Bugajski

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Post autor: Tomasz Bugajski »

Kamila Gliwice pisze: 16 lis 2022, o 15:17 Cześć,
Wprowadzili teraz ponoć leasing z tarczą - Można oddać samochód w dowolnym momencie bez ponoszenia dodatkowych kosztów i bez żadnyck kar. Jestem umówiona w piątek w Katowicach na rozmowę z doradcą i ewentualne podpisanie umowy - samochód SSang Yong Korando :) rabat 14%, dostępne od ręki ponoć. Dam znać jakie wrażenia.

to tak nie działa... kary Ci nie dadzą, ale dowalą Ci na takie "zakończenie" refakturę za ubezpieczenie, wyślą Ci pocztą. Po zakończonym leasingu przestajesz widnieć w ich bazie wiec nawet się nie dowiesz jak to zakończenie się dzieje. Nie dostaniesz nawet rozliczenia leasingu :) mnie skusiło to ale wydymali mnie na koniec na 7 tyś plus koszty procesów, plus koszty komornicze, plus opłaty za wysłanie faktury pocztą (a mailem nie można *** było?).

Pracownicy nie mają pojęcia o tym co się dzieje z twoją sprawą - odsyłają do innych, którzy też nie mają pojęcia i dopiero jak ich przyciśniesz to zaczynają szukać głębiej w systemie i powiedzą Ci na końcu - wyślemy Panu informacje pocztą bo ja nie mogę Panu przekazać takich informacji przez telefon.

Awatar użytkownika
Breslauer78
Posty: 3
Rejestracja: 14 sie 2024, o 01:27

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Post autor: Breslauer78 »

Hawran pisze: 30 lip 2022, o 10:40 Obsługa klienta w Vehis Assistance jest beznadziejna.
Próbowałem zgłosić szkodę- uszkodzenie szyby w leasingowanym u nich samochodzie, próba dodzwonienia się graniczy z cudem, zajęło mi to 3 dni dzwonienia po 2-3 godziny dziennie, zanim ktoś zarejestrował zgłoszenie. Realizacja zgłoszenia nie nastąpiła w ogóle... Szkodę zgłosiłem osobiście u ubezpieczyciela, ale żeby ją wymienić trzeba uzyskać zgodę leasingodawcy... O zgodę proszę mailowo, średnio 2x w tygodniu, bez jakiejkolwiek reakcji ze strony Vehis. Mam wrażenie że ta firma już nie istnieje, albo się likwiduje.
W każdym razie klient to dla nich duuuuzy problem.

Co do warunków leasingu Vehis, też szału nie ma.

Gorąco nie polecam.
Czytam i nie wierzę... sam zgłaszałem z AC szybę i w ciągu kilku dni byłem umówiony na serwis w aso i kompletnie niczym się nie zajmowałem poza ostawieniem i odebraniem z serwisu samochodu. Może problem leży w wybranym ubezpieczycielu a może marce samochodu. Dodam że zgłosiłem szkodę w Vehis a nie u ubezpieczalni.


ODPOWIEDZ