Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia
Awatar użytkownika
Krzysztof S

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Post autor: Krzysztof S »

Mam u nich samochjód od 3 miesięcy. Dobry kontakt, chociaż nie dzwonię często bo po co. Mieli najniższą ratę.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Katalonczyk
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2023, o 14:45

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Post autor: Katalonczyk »

Chciałem Volvo. Wziąłęm Audi :)
Wszystko w najlepszym porzadku, pani Magda dzwoniła nawet po 20:00 jak ja o to poprosiłem.

Dobry wybór samochodów i cena. Będę polecał znajomym, bo od pierwszego kontaktu do odbioru auta minelo kilkanascie dni.

Awatar użytkownika
Vivis-vivus-vehis

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Post autor: Vivis-vivus-vehis »

Polecam firmę szczególnie dla tych którzy mają już finansowanie w vivus , z korzyścią dla vivus ponieważ mają większy kapitał jako spółka:) miłego dnia

Awatar użytkownika
PiotrSujkowski

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Post autor: PiotrSujkowski »

Gorąco polecam graczom o mocnych nerwach. Firma vehis to prawdziwa perełka na polskim rynku leasingow (a porównanie mam z Ok. 10 wiodącymi firmami). Nie dajcie się zwieść dobrze wróżącej ofercie na jedyne 140%. Prawdziwa przyjemność i draka zaczyna się jak nie zapłacicie jakiejś faktury (o 1 dzień). Zaczynaja się telefony, groźby, po chwili wypowiadają umowę, a Wam każą bezdyskusyjnie zapłacić 7 tysięcy złotych kary, to się nazywa prawdziwy ukłon w stronę klienta, który wziął u nich dwa dwa leasingi na łącznie prawie pol miliona zł w dwa miesiące :) potem jest Jeszcze lepiej - sam członek zarządu pisze w mailu, ze kara będzie umożona, ale to nic, gdyż pani Ola z windykacji nic o tym nie wie, a sprawę przekazuje do zewnętrznej windykacji, gdzie mamy okazje poznać się z śmietanka polskiej inteligencji - np panem który na Facebooku ma zdjęcie w kominiarce. Prawdopobnie lepiej wziąć kredyt na auto u jabba huta z gwiezdnych wojen, No ale na pewno nie tak śmiesznie. Gorąco polecam!!!!

Awatar użytkownika
Gość 20987

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Post autor: Gość 20987 »

Witam... zdarzyło się komuś że firma vehis wypowiedziała umowę? Za opóźnione płatności? Wszystko zostało uregulowe, czy jest szansa ze ta firma przywraca umowy dl życia na nowo czy raczej brak szans ?

Awatar użytkownika
R_Gabrysiak

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Post autor: R_Gabrysiak »

Jak najdalej od VEHISA! Mam auto w leasingu od 4 lat został mi jeszcze rok i cały czas są z nimi problemy. Traktują minie jak śmiecia... A załatwieni z nimi czegokolwiek graniczy z cudem. Jak się spóźnię z ratą 7 dni to wysyłają monit za 120zł... Cały czas tylko patrzą jak cię wydoić ale pomocy 0/
Unikaj VEHISA jak tylko możesz.


ODPOWIEDZ