Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Post autor: Lui »

Dobre forum musi być, że wszystko co nie jest o dupie maryni leci do kosza. :)
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Post autor: Michał Krupiński »

Lui pisze:Dobre forum musi być, że wszystko co nie jest o dupie maryni leci do kosza. :)
W tej masie użytkowników mogliby być co chwila ciągani po prawnikach/sądach, więc wolą wylewać dziecko z kąpielą i mieć święty spokój. :)
Ogólnie takie masowe fora najczęściej są bezwartościowe, ale to temat na inną dyskusję. :)

Co do SR, jeżeli to jest prawda i nie mają już teraz na wypłacanie odsetek, to może jest to pozytywny sygnał, że niezbyt wiele osób dało się w to wrobić. :idea:
Oby tak było!
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Socket Resources
Posty: 3
Rejestracja: 16 mar 2012, o 18:44

Re: Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Post autor: Socket Resources »

Firma Socket Resources informuje, że zamieszczony post jakoby nie wywiązywała się z zobowiązań i nie wypłacała należnych premii wyczerpuje znamiona przestępstwa z art. 212 § 1 i § 2 kodeksu karnego. Firma Socket Resources realizuje wszystkie swoje zobowiązania wynikające z zawartych umów zgodnie z ich postanowieniami oraz w terminach w nich przewidzianych. W związku z treścią zamieszczonego postu zostanie złożone stosowne zawiadomienie do prokuratury. O wynikach postępowania prokuratorskiego poinformujemy na swojej stronie Internetowej.
Informacje na temat produktu Perfect Trade oraz firmy Socket Resources GmbH można uzyskać pod numerem :
800 706 660

Awatar użytkownika
sprin
Posty: 4
Rejestracja: 19 mar 2012, o 17:22

Re: Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Post autor: sprin »

Mam wrażenie, że osoba wypowiadająca się w imieniu SR wydaje się być trochę przewrażliwiona.
Nazwa "Socket Resource" nigdzie nie padła w tej wiadomości.
O ile wiem, w Szwajcarii jest trochę firm. Na pewno nie jedna z nich działa na Polskim rynku.
Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, ale wydaje mi się, że w tym wątku nie ma treści pomawiających SR.
Jest za to dużo domysłów, co jest każdorazowo podkreślane, oraz spora ilość pojedynczych faktów, którymi użytkownicy dzielą się, by każdy mógł wyrobić sobie własne zdanie.
Ponadto każdy może wyrazić swoją opinię i stwierdzić, że w JEGO MNIEMANIU firma X jest godna, bądź nie jest godna zaufania.
Każdemu umożliwia to konstytucja.
Dziwi mnie, iż nie ma jeszcze informacji, iż SR będzie wytaczało proces sądowy Komisji Nadzoru Finansowego z racji bytności jej na liście ostrzeżeń publicznych.
Osobiście uważam, że cenzurowanie internetu, czy zastraszanie paragrafami działa negatywnie na image firmy.
Zastanawiając się nad zakupem produktu- i tu nie ważne, czy jest to komputer, telewizor, czy produkt finansowy- poszukuję informacji w internecie i opinii innych użytkowników. Jeżeli takich opinii brakuje szukam substytutu.

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Post autor: Lui »

Jeśli wkrotce, po wpisaniu w google "socket resources opinie", będzie nam pokazywać ich stronę domową, to osobiście zadzwonie do Szwecji, żeby przyznali im nobla za innowacje w reklamie
Dzwoń do Szwecji, bo na hasło socket resources opinie i podobne wypozycjonowane są najróżniejsze strony, nie mające nic wspólnego z tematem.
W serpach jest tylko wypozycjonowany sztucznie ruch. Dopiero na 9tej stronie chyba jest link do tego tematu.
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Post autor: Michał Krupiński »

W sumie wypozycjonowanie na pochodne frazy socket resources jest bardzo proste.

Ale pozycjonowanie cudzych witryn, żeby przykryć smród, to jest naprawdę dobre... :D

Co można jeszcze powiedzieć o firmie, która zamiast rozwiać jakieś wątpliwości woli SEO sztuczkami przykryć temat? Chyba mało kogo już trzeba przekonywać, że mamy do czynienia z kompletnym dnem.

Cóż - niestety teraz mniej ludzi dowie się o tym z internetu, a więcej dowie się dopiero na własnych błędach - live is brutal. :)
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Post autor: Lui »

W sumie wypozycjonowanie na pochodne frazy socket resources jest bardzo proste.

To prawda.
Pokazuje to lukę w filozofii Googla i wbrew ostatnim opiniom, że dla Google liczy się treść pokazuje, że nadal najważniejsze są linki. :? :roll:

A tu przykład jak się Socket Resources pozycjonuje podając inne adresy:
alarmy.in-cctv.pl/e/Socket-Resources-Warszawa,16251
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Socket Resources
Posty: 3
Rejestracja: 16 mar 2012, o 18:44

Re: Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Post autor: Socket Resources »

W odpowiedzi na pojawiające się pytania na forum firma Socket Resources przygotowała w jednym komunikacie odpowiedzi na Państwa wątpliwości. Zachęcamy do lektury.
http://www.perfect-trade.pl/net/

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Post autor: Michał Krupiński »

Jedyną stroną, która ma fizycznie możliwość przejęcia depozytu jest Inwestor, ponieważ on i tylko on posiada stosowne dokumenty pozwalające na taką procedurę. Socket Resources, przekazując przedmiot depozytu do Mennicy, traci możliwość jego dysponowania. Tak stanowią umowa pomiędzy Mennicą Śląską, Konsalnet a Socket Resources oraz regulamin depozytu Mennicy Śląskiej
O tym czy coś można przejąć, zająć czy też nie, np. w postępowaniu egzekucyjnym stanowi prawo, a nie umowa między stronami... :roll:
Ponadto warto przypomnieć, że umowa Perfect Trade ma charakter umowy zastawu, co klasyfikuje Inwestora jako podmiot posiadający pierwszeństwo przed innymi wierzycielami.
A ja mam charakter Napoleona Bonaparte, tylko jestem dużo wyższy i nie znam francuskiego, więc raczej nim nie jestem... ale jakbym się uparł, to może ktoś by mi uwierzył, że jednak jestem... :roll:

Resztę Waszych odpowiedzi również przeczytałem, ale nawet nie pokuszę się o ich komentowanie, bo jest to ponownie wodolejstwo.
Nie odnieśliście się też do żadnych konkretnych zarzutów pod Waszym adresem jak te dotyczące serwerów, wspólnych numerów telefonów, dziwnie wyglądającej siedziby i jeszcze innych tu przywoływanych. Moglibyście wyjąć kwity i pokazać skąd i ile macie tego złota, kiedy je kupiliście, jak to jest wprowadzone do majątku firmy, moglibyście też podzielić się informacją jaka to instytucja finansowa za Wami tak naprawdę stoi, skoro jesteście rzekomo spółką celową pod ten projekt, moglibyście pokazać kwity jak obracacie tymi 270 mln Euro, itd.
Zamiast tego piszecie całą masę nic nieznaczących słów i pierdół, które są zasłoną dymną, albo odwracaniem uwagi od tego, że naprawdę nadal jesteście zupełnie niewiarygodni dla trzeźwo myślących i mających minimum pojęcia o realiach ludzi.

Te odpowiedzi powodują, że - tak jak już tu ktoś pisał - mam dejavu z Car Wash Investment.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Post autor: Michał Krupiński »

Było o firmach ze Szwajcarii, było o firmach lotniczych, to tak mi się od razu skojarzyło z naszym tu topikiem:

http://dlapilota.pl/wiadomosci/air-pola ... zialalnosc

Jak widać kraj pochodzenia jakim jest Szwajcaria nie powoduje, że taka firma z automatu staje się uczciwa. Ja bym powiedział nawet więcej - jest szansa, że może być bardzo nieuczciwa, bo tam takich krzaków jest zatrzęsienie.

Swoją drogą jak widać naiwność nie dotyczy tylko drobnych ciułaczy, ale także i kierujących poważnymi - wydawałoby się - firmami jakimi siłą rzeczy muszą być przewoźnicy lotniczy.
Wystarczy wpisać w googla nazwiska przewijających się tam nazwisk z tej szwajcarskiej firmy i nie ma absolutnie żadnych wyników. Nawet ja, jako zwykły szarak za jakiego się uważam występuję w googlu w publikacjach, w krs, na różnych listach zawodów, itp, itd. Więc skoro o mnie jest aż tyle, a o takich byznesmenach co operują milionami nie ma nawet jednej strony, to chyba od razu powinna zapalić się czerwona lampka.

I tu wskazówka - jak komuś się chce (ja niestety nie mam czasu), to może poszukać w necie info o zarządzie Socket Resources po imionach i nazwiskach i zobaczyć co to w ogóle są za ludzie.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)


ODPOWIEDZ