Praca licencjacka i brak pomysły na podrozdział 4.3

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
iwona88268

Re: Praca licencjacka i brak pomysły na podrozdział 4.3

Post autor: iwona88268 »

witam, będę pisać pracę o leasingu dokładny tytuł to LEASING JAKO FORMA INWESTYCJI W PRZEDSIĘBIORSTIWE. i mam taki problem bo nie wiem o czym pisać w pierwszym rozdziałe bo cały drugi rozdział poświęce leasingowi a trzeci rozdział dotyczy tych badan i bede porównywac co jest bardziej opłacalne leasing czy kredyt. prosze o pomoc jesli chodzi o ten pierwszy rozdział kompletnie nie wiem o czym pisac . jeżeli ktos miałby ochotę mi cos podpowiedzieć to moze napisac na email :iwona88268@wp.pl


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Praca licencjacka i brak pomysły na podrozdział 4.3

Post autor: Michał Krupiński »

iwona88268 pisze:witam, będę pisać pracę o leasingu dokładny tytuł to LEASING JAKO FORMA INWESTYCJI W PRZEDSIĘBIORSTIWE. i mam taki problem bo nie wiem o czym pisać w pierwszym rozdziałe bo cały drugi rozdział poświęce leasingowi a trzeci rozdział dotyczy tych badan i bede porównywac co jest bardziej opłacalne leasing czy kredyt. prosze o pomoc jesli chodzi o ten pierwszy rozdział kompletnie nie wiem o czym pisac . jeżeli ktos miałby ochotę mi cos podpowiedzieć to moze napisac na email :iwona88268@wp.pl
Po polsku proszę jak na człowieka aspirującego do wyższego wykształcenia przystało, bo naprawdę ciężko to zrozumieć. :roll: :evil:
O co chodzi z tym pierwszym rozdziałem? O kredyt?
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
iwona88268

Re: Praca licencjacka i brak pomysły na podrozdział 4.3

Post autor: iwona88268 »

chodzi mi o to,że nie wiem o czym mogę pisać w pierwszm rozdziale. tak jak wcześniej pisałam drugi rozdział bedzie cały poświęcony zagadnieniu jakim jest leasing a trzeci bedzie poświecony porównaniu kredytu z leasingiem czyli która forma jest korzystniejsza

Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1162
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Re: Praca licencjacka i brak pomysły na podrozdział 4.3

Post autor: Tomasz Piotrowski »

iwona88268 pisze:chodzi mi o to,że nie wiem o czym mogę pisać w pierwszm rozdziale. tak jak wcześniej pisałam drugi rozdział bedzie cały poświęcony zagadnieniu jakim jest leasing a trzeci bedzie poświecony porównaniu kredytu z leasingiem czyli która forma jest korzystniejsza
Nic Cię nie natchnęło z wczesniejszych postów tego tematu. Tam były nawet konspekty prac dyplomowych o leasingu.
Może z tego weź jakiś pomysł.

Awatar użytkownika
Aga13

Praca licencjacka

Post autor: Aga13 »

Witam
Poszukuje informacji na temat leasingu.Chodzi mi o firmy zajmujące sie leasingiem.Ma ktos jakiekolwiek dane z 3 firm,gdyz chodziłam juz po kilku i nikt mi nie chce nic powiedziec.Chciałabym w kazdej z tych firm zakupic np.samochów w leasing i bym chiała porównanie takie zrobic ,gddzie lepiej.Potrzebne jest to mi do pracy dyplomowej.Prosze wszytskich o jakiekolwiek info.

Awatar użytkownika
GBoy
PRO
Posty: 300
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 14:12

Re: Praca licencjacka

Post autor: GBoy »

Aga13 pisze:Witam
Poszukuje informacji na temat leasingu.Chodzi mi o firmy zajmujące sie leasingiem.Ma ktos jakiekolwiek dane z 3 firm,gdyz chodziłam juz po kilku i nikt mi nie chce nic powiedziec.Chciałabym w kazdej z tych firm zakupic np.samochów w leasing i bym chiała porównanie takie zrobic ,gddzie lepiej.Potrzebne jest to mi do pracy dyplomowej.Prosze wszytskich o jakiekolwiek info.
Migają się bo nie chce im się szykować oferty. :D :D
Dzwoń po oddziałach może trafisz na życzliwą duszę! :D ;)

Awatar użytkownika
KAŚKA

Re: Praca licencjacka i brak pomysły na podrozdział 4.3

Post autor: KAŚKA »

pOSZUKUJE MATERIAŁÓW DO TYCH PODPUNKTÓW


wartość, struktura i dynamika transakcji leasingu środków transportu w
Polsce w latach...

3.1. Wartość transakcji leasingu środków transportowych
3.2. Struktura transakcji leasingu środków transportowych
3.3. Dynamika transakcji leasingu środków transportowych
3.4. Porównanie leasingu i kredytu jako form finansowania inwestycji w
środek transportu na przykładzie oferty...

Awatar użytkownika
Wolny
Posty: 139
Rejestracja: 16 lut 2010, o 08:44

Re: Praca licencjacka i brak pomysły na podrozdział 4.3

Post autor: Wolny »

Statystyki związane z leasingiem znajdziesz na stronie zpl (leasing.org.pl)

Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1162
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Re: Praca licencjacka i brak pomysły na podrozdział 4.3

Post autor: Tomasz Piotrowski »

Wolny pisze:Statystyki związane z leasingiem znajdziesz na stronie zpl (leasing.org.pl)
A konkretnie tutaj:
http://www.leasing.org.pl/pl/statystyki/2010

Statystyki od 1999 roku z podziałem na różne grupy więc spokojnie 3.1, 3.2 i 3.3 z tego można stworzyć.

Awatar użytkownika
kASKA.............

Re: Praca licencjacka i brak pomysły na podrozdział 4.3

Post autor: kASKA............. »

dzieki wielkie :)uf


ODPOWIEDZ