Materiały do napisania pracy licencjackiej

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Boniek
Posty: 7
Rejestracja: 13 lip 2010, o 12:18

Materiały do napisania pracy licencjackiej

Post autor: Boniek »

Witam serdecznie.
Piszę pracę nt leasingu w ujęciu podatkowym, księgowym i finansowym. Jestem na etapie zbierania materiałów. Zamierzam zacząć pisać pracę w najbliższych dniach, ale w mojej miejscowości i jej obrębie jest spory problem z książkami na ten temat. Kilka książek w bibliotece uczelnianej niestety wypożyczona, a bez materiałów będzie raczej ciężko :) . Zebrałem trochę e-book'ów, ale nie jest tego zbyt dużo. Dlatego właśnie zwracam się z prośbą do Was. Czy ma ktoś może jakieś e-booki, książki w tradycyjnej formie czy artykuły , które byłby mi w stanie udostępnić, sprzedać??
Szczególnie zależałoby mi na książkach , w których porównany jest leasing z kredytem jako forma finansowania przedsiębiorstwa, gdyż cały drugi rozdział pracy poświęcę właśnie na to zagadnienie. Ale nie pogardzę też każdą inną pozycją o tematyce leasingu w Polsce.
Pozdrawiam

gg: 9356194
mail: boniek0@interia.pl


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Materiały do napisania pracy licencjackiej

Post autor: Lui »

Skorzystaj z księgarni wysyłkowej.

"Leasing w przedsiębiorstwie"
GRZYWACZ J. BURŻACKA-MAJCHER M., wydawnictwo: SGH, 2007

To jest dobra pozycja, a ogólnie to w internecie jest raczej wszystko, trzeba tylko poszukać
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Boniek
Posty: 7
Rejestracja: 13 lip 2010, o 12:18

Re: Materiały do napisania pracy licencjackiej

Post autor: Boniek »

oczywiście zaglądałem w różne miejsca przeszukując internet. Niestety czasem odstraszały mnie ceny :P
Wiadomo, że nie napisze pracy inwestując 5 zł , ale miałem nadzieję, że ktoś może nie potrzebuje już danej książki i sprzedałby mi ją odrobinkę taniej niż w księgarniach :)

Niemniej dziękuję za sugestię

Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1162
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Re: Materiały do napisania pracy licencjackiej

Post autor: Tomasz Piotrowski »

Wskazówka - jak będziesz kupował książki o leasingu, to żeby były jak najnowsze wydania.
Starsze wydania mogą być mocno nieaktualne, bo w leasingu dużo się zmienia.

Na allegro czasem coś bywa.

Awatar użytkownika
Spayker
PRO
Posty: 558
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:54

Re: Materiały do napisania pracy licencjackiej

Post autor: Spayker »

Boniek, Niedawno była dyskusja o pracy licencjackiej. ten kolega może już się obronił i zostały mu materiały.
W krórymś poście podawał e-mail do siebie:
http://www.fmleasing.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=1282

Awatar użytkownika
Boniek
Posty: 7
Rejestracja: 13 lip 2010, o 12:18

Re: Materiały do napisania pracy licencjackiej

Post autor: Boniek »

tak, tak pisałem..
Niestety odpisał , że nie wrzuci tych materiałów :?
Cóż, jest światełko w tunelu ==> kilka książek powinno się pojawić w bibliotece w przyszłym tygodniu, więc jakiś progres jest :) Niemniej gdyby ktoś miał coś do zaoferowania to prośba jak najbardziej aktualna


ODPOWIEDZ