Bre Leasing wzięli samochód. Duży problem. Potrzebna pomoc!

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Hoover
PRO
Posty: 168
Rejestracja: 19 kwie 2009, o 16:42

Re: Bre Leasing wzięli samochód. Duży problem. Potrzebna pomoc!

Post autor: Hoover »

Z wierzycielem można rozmawiać, a nawet trzeba, ale jak sprawa jest sprzed roku i w sądzie toi tak nie zwolni to z opłat sądowych i ewetualnie komorniczych.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
I&S

Re: Bre Leasing wzięli samochód. Duży problem. Potrzebna pomoc!

Post autor: I&S »

Debiec pisze:Pojawiło się kolejne pytanie. Otóż rozmawiałem z tatą i okazało się że samochód wzięli, sprawy sądowe ruszone, nakazy zapłaty itp. ale rozliczenia jako tako dalej (od prawie +/- roku) nie przysłali oprócz listu że trzeba zapłacić określoną kwotę bez wyjaśnień skąd się wzięła. Na wszelkie listy nie ma odpowiedzi. Więc pytanie wygląda tak: skoro nie przysłali mi dokładnego rozliczenia to jest dla nas plus? jeśli tak to proszę o wyjaśnienie w czym ten "plus" pomoże. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
I jak to się skończyło? Jestem ciekawa, bo jestem pracownikiem BRE Leasing i wiem, że firmie podobnie, jak innym firmom leasingowym zupełnie nie opłaca się odbierać pojazdów klientom, którzy chcą zapłacić zaległości + oczywiście opłatę windykacyjną (którą można próbować negocjować). Jeśli to nie jest dla Ciebie problem, poproszę o Twój numer kontrahenta (8xxxxxxx). Jeśli samochód jeszcze u nas jest, ktoś się do Ciebie odezwie w przyszłym tygodniu, bo teraz jestem na urlopie :)

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1236
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Bre Leasing wzięli samochód. Duży problem. Potrzebna pomoc!

Post autor: Jarosław Król »

Witaj I&S,
Osoba do której się zwracasz udzielała się w tym wątku kilka miesięcy temu i może już tu nie zaglądać.
Dlatego wysłałem mu e-mail z informacją o pytaniu do niego - może tu zajrzy.

Awatar użytkownika
I&S

Re: Bre Leasing wzięli samochód. Duży problem. Potrzebna pomoc!

Post autor: I&S »

Hmm... chyba już jest "po jabłkach". Szkoda.

Awatar użytkownika
Oszukany sie czuje

Re: Bre Leasing wzięli samochód. Duży problem. Potrzebna pomoc!

Post autor: Oszukany sie czuje »

Złodzieje, oszuści i naciągacze!!!!!!!!!!!!, czwarty leasing u nich, i zawsze jakos wszystko dalo sie dogdac, a teraz????ok., 20 sprzedanych aut przeze mnie do leasingu (polecany moim klientom), a oni mnie... ze dupa boli. Żeby nie było ŻADNYCH problemów wypowiedziałem ubezpieczenie 29 dni przed terminem, bo było słabe-standardowe, a gdyby sie coś stalo problem miałbym ja. Ubezpieczyciel odpowiedzial po 20 godzinach, przyjął wypowiedzenie i ok. W M Leasing.u informacje z wypowiedzeniem odebrało 7 osób, i żaden nygus, nierób nie raczył wysłać tego do działu ubezpieczeń!!!!. Jedna osoba napisala zeby wyslać im dane mojej firmy- co też uczyniłem, napisała również żeby ich polisę odesłać- co też uczyniłem, i to wszystkko odbyło sie na 24 dni przed koncem polisy i cisza. Na dzień przed wejściem nowej polisy dostałem info że musi być zgoda leasingu, na którą czeka się kilka dni, czyli??? SZACH MAT !!!. Ok, wystąpiłem do nich o utrzymanie mojej polisy, walka trwala, kiedy juz sie chyba zgodzili okazalo sie ze polisa zew., powinna byc oplacona w calosci, wiec wystapilem z pismem i zapytaniem czy moze byc w ratach i bedziemy przedstawiac potw zaplaty rat. Oczekujac na odp otrzymalem f.re za zgode na oplate polist zew, wiec zwrocilem sie do dyr, oddziału z pytaniem co mam robic i dostalem odp mailem ze mam czekac na odp., wiec czekalem. Czego sie doczekalem??? WYPOWIEDZENIA UMOWY!!!!!!!!!!, bo pion monitoringu widzi cyferki i widnieje nie opłcona polisa!!!!!!! na dzis mam zaplacic swoja polise 9000 zł, ich polise (która przez nich nie zostala oplacona u ubezpieczyciela do dzis), opl za wznowienie umowy, plus duperele, razem...12.000zł. Zrobilem polise na auto w ktorej bylo wiecej zabezpieczen auta, ubezpieczone na 30000 tys wiecej niz ich standard, a teraz??? dupa mnie boli. Szukaja kasy w bardzo nie profesjonalny sposob, brak etyki zawodowej i banda nygusów. Nie polecam, nigdy już nie skorzystam, zachowują się jak banda wyłudzaczy !!!!!!!!!!!!!!! Zgłaszam ich do UOiK, KNF.U, i ide do sądu, bo nie wywale w błoto kilku tyięcy.


ODPOWIEDZ