Czy w EFL komuś czasem sufit na łeb się nie spadł?

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Wolny
Posty: 139
Rejestracja: 16 lut 2010, o 08:44

Re: Czy w EFL komuś czasem sufit na łeb się nie spadł?

Post autor: Wolny »

Możesz streścić? bo nie bardzo chce mi się to wszystko czytać

Awatar użytkownika
KOLEC
Posty: 316
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 10:56

Re: Czy w EFL komuś czasem sufit na łeb się nie spadł?

Post autor: KOLEC »

Wolny pisze:Możesz streścić? bo nie bardzo chce mi się to wszystko czytać
to twój problem

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Czy w EFL komuś czasem sufit na łeb się nie spadł?

Post autor: Lui »

KOLEC, Tu na forum też umieszczali takie komentarze, ale Jerry ich szybko "namierzył". :)
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
KOLEC
Posty: 316
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 10:56

Re: Czy w EFL komuś czasem sufit na łeb się nie spadł?

Post autor: KOLEC »

Lui pisze:KOLEC, Tu na forum też umieszczali takie komentarze, ale Jerry ich szybko "namierzył". :)
Wiem o tym dlatego ich znalazłem bo wiedziałem że nie robią tego tylko na forumleasing.

Jeszcze jeden
http://forum.leasingrozwija.pl/viewtopi ... &sk=t&sd=a

Awatar użytkownika
Matti
PRO/Moderator
Posty: 163
Rejestracja: 29 maja 2009, o 12:45

Re: Czy w EFL komuś czasem sufit na łeb się nie spadł?

Post autor: Matti »

Niektórzy mają taki sposób na "byznes". Jak ktoś lubi robić z siebie pośmiewisko - bo przecież wyjdzie szydło z worka - to jego sprawa. Najwyraźniej nie ma ważniejszych rzeczy do roboty, chociaz ja osobiscie przeznaczylbym wolny czas w pracy na coś innego, niż robienie z siebie idioty licząc na cudzą naiwność :lol:
"Nie znam się na tym, więc tym chętniej się wypowiem..." --> FAIL!

Awatar użytkownika
sepelele
Posty: 4
Rejestracja: 1 paź 2010, o 13:30

Re: Czy w EFL komuś czasem sufit na łeb się nie spadł?

Post autor: sepelele »

Matti pisze:chociaz ja osobiscie przeznaczylbym wolny czas w pracy na coś innego, niż robienie z siebie idioty licząc na cudzą naiwność :lol:
To wygląda na ZORGANIZOWANĄ akcję agencji marketingowej niż spontaniczne działania pracowników w godzinach pracy.

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2030
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Czy w EFL komuś czasem sufit na łeb się nie spadł?

Post autor: Michał Krupiński »

Nieźle - uśmiałem się jak to zobaczyłem. :lol:
sepelele pisze:
Matti pisze:chociaz ja osobiscie przeznaczylbym wolny czas w pracy na coś innego, niż robienie z siebie idioty licząc na cudzą naiwność :lol:
To wygląda na ZORGANIZOWANĄ akcję agencji marketingowej niż spontaniczne działania pracowników w godzinach pracy.
Tak, moim zdaniem jest to faktycznie zorganizowana akcja.
Pokrywa się w czasie mniej więcej ze startem kampanii firmy Artegence dla EFL. Więcej o tym na Wirtualnych Mediach:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/eu ... ojej-firmy#

Zwracam uwagę na fragment::
Kampania obejmuje przede wszystkim internet (działania SEO i SEM, bannery w serwisach motoryzacyjnych, budowlanych i medycznych)
Jak pewnie większość z Was wiadomo firma EFL ma wyjątkowo podły wizerunek w internecie. Głównie dlatego, że bardzo bezpardonowo obchodzi się z klientami, którzy mają problemy płatnicze, ale nie tylko - wszyscy oni przez lata wylewali swoje frustracje na forach - żeby nie daleko szukać, również na naszym.
Jak wiadomo żale te wylewane są często niesłusznie, albo w sposób mocno przesadzony, ale nie każdy o tym wie.
Dlatego nie dziwię się, że wzięli się reszcie za poprawę wizerunku.

Szkoda tylko, że wzięli się za to w tak żenujący sposób i zamiast zatrudnić profesjonalistów, którzy w imieniu firmy będą tłumaczyć co i jak, to wzięli ludzi od "marketingu szeptanego", do tego na wyjątkowo infantylnym poziomie. Jest to niestety robione bardzo nieudolnie, bo na pierwszy rzut oka widać, że jest to manipulacja. Wszędzie te same teksty i tezy, daty, nawet te same charakterystyczne cechy tekstu. :|

Ale spójrzcie na to z innej strony - na naszym forum ci ludzie oraz niestety również ich zleceniodawca skompromitowali się swoim amatorskim podejściem. Pomijając już technikę, to przede wszystkim brakiem wyczucia, że net jest naprawdę dużo mniejszy niż komuś może się wydawać... ;)

Jednak na tamtych forach wrażenie pozostaje... Ktoś wejdzie w taki jeden temat i łyknie ten shit. :D
Ale z drugiej strony to już jego problem, że czyta nie te fora co potrzeba! :twisted: :D

Ja tam podchodzę do tego na miękko - niech sobie robią co chcą byle z tym dziadostwem nie wjeżdżali na to forum - zresztą tu taki numer nie przejdzie. Jerry po dwóch postach wiedział już z kim ma do czynienia - jeszcze krótki rzut oka w IP i wszystko było jasne. :D
Ja miałem zresztą przyjemność później korespondować z tymi ludźmi via adminowski e-mail - co ciekawe, mimo, że przyłapani, to mieli jakieś żale, a jeden wręcz się bardzo fochował... Oni nadal utrzymują, że nie sprzedają żadnego kitu i czują się pokrzywdzeni przez adminów.... 8-)
To tylko potwierdza z jaką amatorką mamy do czynienia. :twisted:
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Czy w EFL komuś czasem sufit na łeb się nie spadł?

Post autor: Jarosław Król »

Jerry po dwóch postach wiedział już z kim ma do czynienia - jeszcze krótki rzut oka w IP i wszystko było jasne.
Po lekturze linków, które wrzucił KOLEC zorientowałem się, że na forum jest jeszcze jeden babsztyl od nich, którego pominąłem.
Jej wątek się nie rozwinął dlatego nie będę pisał o który chodzi, ale argumenty oczywiście są te same co na tamtych forach.

Na forum bankier.pl widoczna jest część IP piszącego. Oczywiście są to te same IP, które są u nas, co jest jednoznacznym dowodem, że są to ci sami ludzie. Oni jednak nadal udają, że nie wiedzą o co chodzi. :|

Awatar użytkownika
leasingmaniak
PRO
Posty: 70
Rejestracja: 29 sty 2010, o 18:23

Re: Czy w EFL komuś czasem sufit na łeb się nie spadł?

Post autor: leasingmaniak »

niezla wtopka. :O
Wczoraj ogladalem fajny program o kretactwach w reklamach z umieszczaniem opinii specjallistow ktorzy nawet nie istnieja. Cienko sie tlumaczyly przylapane firmy :lol: Od razu mie sie to przypomnialo ;)


ODPOWIEDZ