Opinie o firmach leasingowych ważne przed wyborem oferty

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Roman W.

Re: Opinie o firmach leasingowych ważne przed wyborem oferty

Post autor: Roman W. »

Witam
Z firmą xleasing z Gdyni podpisałem 2 umowy, przy pierwszej trochę się ciągnęło (3 dni dłużej niż obiecał handlowiec ) w drugiej już bezproblemowo. w miarę tanio, Obsługa ok , bardzo miła pani w biurze. Umowa z Zimensem tez nie ma problemu bo gdy sie spóżniam 2 tygodnie nikt nie truje gitary, w innych leasingach od razu dzwonią. taki plus


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
arasik

Re: Opinie o firmach leasingowych ważne przed wyborem oferty

Post autor: arasik »

xleasing.pl pisze:Dzień Dobry,
Pragnę podkreślić fakt, że standardem w branży jest podpisanie 2 kopii umowy, a potem zabranie ich ze sobą i odesłanie podpisanej przez 2 stronę po zapłacie za aktywo i aktywacji transakcji.
Zespół Expert Doradcy Finansowi
A gdzie są niby takie standardy? Pracuje w jednym z bankowych leasingów i zawsze klient otrzymuje jedną kopię umowy. Kilka razy zdarzyło się, że nie miałem pieczątki ale umowa zaraz następnego dnia rano była wysyłana kurierem do klienta. Nie czekałem na jej aktywowanie czy opłatę.

Awatar użytkownika
Mariusz Gwizdon

Job - Trotters

Post autor: Mariusz Gwizdon »

Witam wszystkich

chcialem was tylko przestrzec przed firma leasingowa z austrii ktora sie nazywa Job - Trotters oni obiecuja ci gory pieniedzy a jak dojdzie do wyplaty to nie ma nic - to znaczy jest ale nie tak duzo jak mowia czesc zatrzymuja dla siebie !! banda lobuzow i iditow

Awatar użytkownika
Spayker
PRO
Posty: 558
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:54

Re: Job - Trotters

Post autor: Spayker »

Mariusz Gwizdon pisze:Witam wszystkich

chcialem was tylko przestrzec przed firma leasingowa z austrii ktora sie nazywa Job - Trotters oni obiecuja ci gory pieniedzy a jak dojdzie do wyplaty to nie ma nic - to znaczy jest ale nie tak duzo jak mowia czesc zatrzymuja dla siebie !! banda lobuzow i iditow
Źle trafiłeś, bo to nie jest forum o leasingu pracowniczym. ;)

Awatar użytkownika
Gosia

Re: Job - Trotters

Post autor: Gosia »

Mariusz Gwizdon pisze:Witam wszystkich

chcialem was tylko przestrzec przed firma leasingowa z austrii ktora sie nazywa Job - Trotters oni obiecuja ci gory pieniedzy a jak dojdzie do wyplaty to nie ma nic - to znaczy jest ale nie tak duzo jak mowia czesc zatrzymuja dla siebie !! banda lobuzow i iditow
wyslij mi swoje papiery , godziny umowe i wszystko ja odzyskam twoje pieniadze przez urzad pracy


ODPOWIEDZ