Problemy z wykupem w firmie SAMSET

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Problemy z wykupem w firmie SAMSET

Post autor: Michał Krupiński »

BEATA TEŻ MA DOŚĆ pisze:NIE PODPISUJCIE TEJ PARSZYWEJ UGODY KTÓRĄ GRZESIU BĘDZIE WAM PODTYKA POD NOS. TO NAJGORSZE CO MOŻECIE ZROBIĆ, ON I TAK NIE BĘDZIE PLACIL. TYLKO ZAMKNIECIE SOBIE WSZYSTKIE DROGI ODZYSKANIA KASY.
ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO SPOTKANIA. NAJLEPIEJ POD DOMEM GRZESIA, MOŻE WSZYSCY SĄSIEDZI POWINNI DOWIEDZIEĆ SIĘ Z KIM MIESZKAJĄ.
Spotkanie "pod domem Grzesia" raczej niczego nie rozwiąże, a stawianie sprawy w ten emocjonalny sposób (który osobiście jestem w stanie zrozumieć) też niczemu się nie przysłuży, a raczej może zaszkodzić.

Proponuję "organizować się" w jakiś bardziej przemyślany sposób. Widły i pochodnie niewiele tu raczej wniosą.

W Polsce wymiar sprawiedliwości co prawda nierychliwy, ale innej metody nie ma.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Gość

Re: Problemy z wykupem w firmie SAMSET

Post autor: Gość »

Michał a myślisz że po dobraci od tego złodzija coś wyciągniesz jak on juz napewno nic nie ma po za skarbetkami i butami, napewno wszystko przepisał na ciotkę znajomego itp. , żeby tylko uniknąć odpowiedzialności i konieczności zwrotu kasy. Ja już auta dawno nie mam a niestety z niego żyłem a on chodzi i się śmieje

Awatar użytkownika
oszukany

Re: Problemy z wykupem w firmie SAMSET

Post autor: oszukany »

Prośba do Michael.
Nie jesteś bezpośrednio zamieszany w sprawę, a udzielasz porad co byś zrobił a co nie. Podaj konkretny sposób, paragraf albo oszczędź sobie dziecinnych sugestii.

W Polsce prawo jakie jest każdy widzi i raczej po stronie tych bogatszych (moja subiektywna opinia).
Zgadzam się z kolegami ze jeśli nie pomożemy sobie sami to nikt nam specjalnie nie pomoże. Wszelkie metody mogą być skuteczne,
jak sie nie sprawdzi to się nie dowiemy. Czas gra na naszą niekorzyść, także jestem zdania, że trzeba oszusta nękać, nękać
A propos gdzie on mieszka ?

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Problemy z wykupem w firmie SAMSET

Post autor: Michał Krupiński »

Gość pisze:Michał a myślisz że po dobraci od tego złodzija coś wyciągniesz jak on juz napewno nic nie ma po za skarbetkami i butami, napewno wszystko przepisał na ciotkę znajomego itp. , żeby tylko uniknąć odpowiedzialności i konieczności zwrotu kasy. Ja już auta dawno nie mam a niestety z niego żyłem a on chodzi i się śmieje
Jeśli nie będzie z czego ściągnąć to i tak się nie ściągnie niestety.
Ale oczywiście należy spróbować wszelkich metod... pod warunkiem, że zgodnych z prawem. :)
Nie jesteś bezpośrednio zamieszany w sprawę, a udzielasz porad co byś zrobił a co nie. Podaj konkretny sposób, paragraf albo oszczędź sobie dziecinnych sugestii.
Dziecinne to jest nawoływanie do wystawania pod czyimś domem. :roll:

A podpowiedzieć coś mógłbym i zrobiłbym to z chęcią, ale póki co przez kilka dni nie mogłem się doprosić o odpowiedź na najprostsze pytania i na część z nich nadal nie dostałem odpowiedzi. :?

Więc zapytać o dalsze szczegóły, np. jak wyglądały umowy zwierane z Samset, czy odebranie samochodów przez finansujących naruszyło tą umowę, o co chodzi z tą ugodą (jaka jest jej treść), itd., to nawet nie wiem czy jest sens pytać, skoro znowu nie dostanę odpowiedzi.
Wiedząc coś więcej można coś podpowiedzieć, podać jakieś wstępny kierunek, itd... Myślę, że to będzie skuteczniejsze i prędzej się przysłuży sprawie niż "siłowe" rozwiązania.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Gość

Re: Oszuści z firmy X

Post autor: Gość »

docktor pisze:
ananakof@tlen.pl pisze:OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED WSPÓŁPRACA Z OSZUSTAMI Z FIRMY SAMSET, NIE KUPUJCIE OD NICH SAMOCHODÓW BO NIE DOSTANIECIE DOKUMENTÓW DO REJESTRACJI. OSTRZEGAM TEZ FIRMY LEASINGOWE PONIEWAŻ SAMSET SPRZEDAJE WASZE SAMOCHODY BEZ WASZEJ ZGODY I WIEDZY ORAZ BEZ KOŃCZENIA UMÓW LEASINGOWYCH
Sam sobie zaprzeczasz.
Jeżeli nie dostałeś dokumentów do rejestracji to znaczy, że nie dostałeś też pewnie faktury co oznacza, że nikt nie sprzedał jeszcze tego samochodu.
Zawsze tak się to odbywa, że najpierw wpłaca się depozyt na wykup i dopiero potem dostaje się fakturę i dokumenty do rejestracji, a nie odwrotnie.
Witam,
Sramset proponuje firmie który wynajmuje samochód (bądź też użytkownikowi - osobie fizycznej) - MASZ CAŁY CZAS SAMOCHÓD - MY WYSTAWIAMY FAKTURĘ PROFORMA TY PŁACISZ MY ŚLEMY ci DOKUMENTY: ORYGINAŁ FAKTURY, Kartę Pojazdu.

Co robi SRAMSET chowa kasę i podaje firmie która jest właścicielem samochodu, że klient nie chce oddać pojazdu i podaje jego dane a klient z FAKTURĄ PROFORMA i jaj zapłatą może co najwyżej odwiedzić toaletą

Awatar użytkownika
Gość

Re: Problemy z wykupem w firmie SAMSET

Post autor: Gość »

SAMOCHÓD kupujemy od właściciela
nigdy od SRAMSET lub innych tego typy pseudo właścicieli naciągaczy.

Awatar użytkownika
oszukany

Re: Problemy z wykupem w firmie SAMSET

Post autor: oszukany »

firma ta oszukuje klientów ponieważ, wystawia faktury w który widnieje cała kwota wykupu bez przsłowiowej złotówki daje oświadczenie ze dostarczy dokumenty niezbedne do rejestracji w ciagu kilku miesiecy (gdzie wykup maksymalnie trwa niech bedzie 1 miesiąc chociaz zawsze krócej) obraca pieniedzmi, które zostały wpłacone a nie splaca leasingu. Obecnie sprawa wygląda tak, że leasingodawca zada zwrotu samochodu bo nie sa placone raty. Czyli musze oddac samochód za który zapłacilem ponad 30 tys i nie moge liczyc na zwrot pieniedzy bo Pan Prezes ma wszytsko gdzieś - zostaje tylko sprawa sadowa. Oczywiscie to go nic nie nauczyło po proceder uskutecznia w innych firmach, których jest właścicielem.

Awatar użytkownika
ucho od śledzia

Re: Problemy z wykupem w firmie SAMSET

Post autor: ucho od śledzia »

moim skromnym zdaniem Michael to "prezes spółki która nie dokonuje wykupu".pozdrawiam wszystkich na forum

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Problemy z wykupem w firmie SAMSET

Post autor: Jarosław Król »

ucho od śledzia pisze:moim skromnym zdaniem Michael to "prezes spółki która nie dokonuje wykupu".pozdrawiam wszystkich na forum
// Ewentualne kolejne bezsensowne wpisy jak powyższy będą usuwane z wątku i archiwizowane aby go nie zaśmiecać.

Awatar użytkownika
przyczajonY

Re: Problemy z wykupem w firmie SAMSET

Post autor: przyczajonY »

ucho od śledzia pisze:moim skromnym zdaniem Michael to "prezes spółki która nie dokonuje wykupu".pozdrawiam wszystkich na forum
Raz na jkis czas wchodze tu i czytam nowinki leasingowe w celu doksztalcenia w branzy.
Niestety dzisiaj musze sie poraz pierwszy odezwac i to nie na temat. Przepraszam wiec.


ucho od sledzia --jestes absolutnym idiota jakich niestety wiele i coraz wiecej!
wspolczuje


ODPOWIEDZ