Flotis- oferta leasingowa

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Owski
Posty: 4
Rejestracja: 20 wrz 2012, o 10:48

Flotis- oferta leasingowa

Post autor: Owski »

Czy warto inwestować w oferty, które proponuja mniejsi dealerzy? nasz dostrczyciel monitoringu aut proponuje nam takie cos
flotis.pl/kredyt-samochodowy-i-leasing

Długi okres kredytowania – nawet do 10 lat
Szybką decyzję kredytową nawet w ciągu 2 – 4 godzin
Niskie oprocentowanie, już od 5,49%.
Bez wkładu własnego
Bez zaświadczeń o niezaleganiu z ZUS i US
Bez zaświadczeń o zarobkach
Kredytowanie obejmuje samochody zarówno osobowe, jak i ciężarowe powyżej 3,5 t. Samochody nowe i używane (nawet 13-letnie), krajowe i sprowadzane, testowe i poleasingowe. Kredytowanie samochodów kupionych u dealera, w komisie, od osoby prywatnej lub z zagranicy.

Leasing "Na start" dla nowopowstających firm z możliwością wykupu za 1% wartości oraz spłacania rat w euro.

W ramach usługi oferowane są BEZPŁATNIE:
sprawdzenie zdolności kredytowej (bez żadnych zobowiązań)
rozpatrzenie wniosku kredytowego
doradztwo
pomoc w rejestracji i ubezpieczeniu auta


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Flotis- oferta leasingowa

Post autor: Michał Krupiński »

Stawiam, że to kryptoreklama, ale co tam - odpowiem:
Czy warto inwestować w oferty, które proponuja mniejsi dealerzy? nasz dostrczyciel monitoringu aut proponuje nam takie cos

To co rzekomo Wam proponuje ten dostarczyciel monitoringu to jest oferta pośrednika finansowego i nic więcej.

Czy ich oferta jest zła czy dobra, to nikt tu nie odpowie bez znajomości szczegółów. Choćby tego, które firmy są rzeczywistym finansującym.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Mike

Re: Flotis- oferta leasingowa

Post autor: Mike »

czy ta oferta o ktorej piszesz nadal aktualna?

Awatar użytkownika
Owski
Posty: 4
Rejestracja: 20 wrz 2012, o 10:48

Re: Flotis- oferta leasingowa

Post autor: Owski »

nadal widnieje na ich stronie, więc zakładam, że jest aktualana

Awatar użytkownika
Lolip

Re: Flotis- oferta leasingowa

Post autor: Lolip »

@ Owski a ty w ogóle jestes zadowolony z tej ich oferty? bo z tego co zrozumialem wziales auto w leasing/kredyt od nich...

Awatar użytkownika
Owski
Posty: 4
Rejestracja: 20 wrz 2012, o 10:48

Re: Flotis- oferta leasingowa

Post autor: Owski »

znaczy tak ja skorzystałem z oferty i nie narzekam, Flotis jest moim dostwcą monitoringu więc preferencyjne warunki otrzymałem

Awatar użytkownika
Spayker
PRO
Posty: 558
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:54

Re: Flotis- oferta leasingowa

Post autor: Spayker »

Owski pisze:znaczy tak ja skorzystałem z oferty i nie narzekam, Flotis jest moim dostwcą monitoringu więc preferencyjne warunki otrzymałem
To która firma jest finansującym leasing? Bo przecież nie Flotis. ;)
Stawiam, że to kryptoreklama
Nie kryptoreklama, tylko markietyng szeptany to się nazywa. :|

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Flotis- oferta leasingowa

Post autor: Michał Krupiński »

Spayker pisze:
Owski pisze:znaczy tak ja skorzystałem z oferty i nie narzekam, Flotis jest moim dostwcą monitoringu więc preferencyjne warunki otrzymałem
To która firma jest finansującym leasing? Bo przecież nie Flotis. ;)
I co? Widzę, że po powyższym pytaniu zapadła cisza jak po śmierci organisty. :mrgreen:
markietyng szeptany to się nazywa. :|
Właśnie przed chwilą natknąłem się na artykuł sponsorowany Flotisu w jednym z portali, a pod nim, w komentarzach (w kilka godzin po publikacji) pojawił się wpis:
jakby każdy tak dawał auto w leasing jak Flotis to byłaby zupełnie inna gadka, z takim operatorem to przynajmniej można ponegocjowac

Trochę zbyt czytelny ten marketing szeptany. :roll: :)
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Matti
PRO/Moderator
Posty: 163
Rejestracja: 29 maja 2009, o 12:45

Re: Flotis- oferta leasingowa

Post autor: Matti »

Raczej wykrzyczany :mrgreen:
"Nie znam się na tym, więc tym chętniej się wypowiem..." --> FAIL!

Awatar użytkownika
wiosna

Re: Flotis- oferta leasingowa

Post autor: wiosna »

Namówiłem szefa do nawiązania współpracy z tą firmą i po 4 miesiącach jestem załamany....


ODPOWIEDZ