jak odliczyć 12000 zł podatku naliczonego zamiast 6000 zł

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Rafael22
Posty: 149
Rejestracja: 13 lis 2009, o 20:59

Re: jak odliczyć 12000 zł podatku naliczonego zamiast 6000 z

Post autor: Rafael22 »

Tomek_P pisze:...
Dlatego myśl Rafael22 rozwinąłbym trochę inaczej:
Bo co z tego, że odliczysz sobie 12 tys zł... jak mniej wrzucisz w koszty (większy wykup, to niższa rata), a wykupu też nie wrzucisz w koszty, tylko musisz amortyzować (przy używanym samochodzie minimum 2,5 roku).

Nie zawsze skórka warta wyprawki dlatego trzeba sobie indywidualnie liczyć co dla kogo będzie najlepsze.
To mniej więcej miałem na myśli, tylko przy pisaniu postu jakoś zamuliłem i myśli zebrać nie mogłem :)
xleasing.pl pisze:...Nie mam przy sobie kalkulatora więc nie policzę teraz na szybko kwoty.
Pomijam już fakt, że w temacie czyta się wszystkie posty a nie tylko pierwszy to w komputerze przecież jest kalkulator
menu start > wszystkie programy > akcesoria > kalkulator

i w telefonie też jest, wiec nie wiem z czym Ty miałeś problem :)


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej




ODPOWIEDZ