Raiffeisen Leasing: Podsumowanie programu rekrutacyjnego dla studentów i absolwentów

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
FmLeasing.pl
FmLeasing.pl
Posty: 906
Rejestracja: 31 mar 2009, o 13:12

Raiffeisen Leasing: Podsumowanie programu rekrutacyjnego dla studentów i absolwentów

Post autor: FmLeasing.pl »

20 września br. wystartowała druga edycja Akademii Raiffeisen-Leasing. Akademia to program rekrutacji skierowany do studentów ostatniego roku studiów, studiów zaocznych oraz absolwentów poszukujących pierwszej pracy.
...
Czytaj więcej: Akademia Raiffeisen Leasing dla studentów i absolwentów
Sprawdź ofertę Raiffeisen Leasing i pozostałych
z grupy 40 firm leasingowych
Obrazek
http://www.FmLeasing.pl | Kontakt: news(at)fmleasing.pl


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
HondaSpike
Posty: 14
Rejestracja: 6 paź 2012, o 10:13

Re: Akademia Raiffeisen Leasing dla studentów i absolwentów

Post autor: HondaSpike »

Mhh.. Że dopiero teraz sie o tym dowiedzialem :cry: .
Czy ktoś się może orientuje jak często RL organizuje podobne akcje? Standardowo raz w roku czy może częściej bo na stronie niestety nie ma info.

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Akademia Raiffeisen Leasing dla studentów i absolwentów

Post autor: Lui »

Z newsa wynika, że poprzednia edycja była w 2007.
Czyli chyba nawet nie raz w roku. ;)
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
HondaSpike
Posty: 14
Rejestracja: 6 paź 2012, o 10:13

Re: Akademia Raiffeisen Leasing dla studentów i absolwentów

Post autor: HondaSpike »

No rzeczywiście czytałem, ale tak szybko czytałem ,że umknęło mi to uwadze. Szkoda, że tak rzadko organizowany program bo to duża szansa dla kogoś bez doświadczenia typowo bankowego. W innym wypadku chyba tylko iluzoryczna szansa na jakąkolwiek propozycję etatową bez znajomości :roll:

Awatar użytkownika
ex'pracownik RLPL

Re: Akademia Raiffeisen Leasing dla studentów i absolwentów

Post autor: ex'pracownik RLPL »

HA!

Po pierwsze nie jest to wiedza bankowa - Raiffeisen Leasing to nie bank i z bankiem ma wspólnego tylko tyle, co nazwa i zaciągnięte kredyty/pożyczki na leasingu (sekurytyzacja).

Co do możliwości pracy etatowej - pomarzyć zawsze warto, aby dostać etacik...ha! Ta firma broni się od tego "rencyma i nogyma" jak każda inna na rynku.

Pomysł na pierwszą pracę - fajnie, ładne CV itp. ale na zbyt sporą naukę bym nie liczył to samo tyczy się wynagrodzenia, no chyba że po zakończonym szkoleniu ktoś okaże się dobrzym handlowcem (baaardzo kiepska podstawa, prowizje zalezne od umów jakie się natrzaska /jaka marża, jakie oprocentowanie, jakie ubezpieczenia się dowali Klientowi).

Pracowałem tam ponad 3 lata, na szczęście nie w sprzedaży... :) etacik...byłem fenomenem, bo dostałem go po 2 latach! Inni pracują tam nawet od ponad 5 lat na zleceniu...człowiek tam może się zasiedzieć, ja się wyrwałem bo dostałem lepszą ofertę za o wiele większe pieniądze - a robię to samo ale w mniejszej ilości. RLPL można się nieźle zacharować...nie liczył bym tutaj na docenienie :)

Polecam tę firmę na pierwszą pracę i zapoznanie się z rynkiem. Ale informuję - nie liczcie na certyfikowane szkolenia, wszyastkie szkolenia są wewnętrzne, bez papierka, więc w CV za wiele nie wpiszecie :) ja wywalczyłem jedno certyfikowane szkolenie - jedno! :) i to jeszcze z lojalnościówką (certyfikat ważny do czasu rozwiązania umowy z RLPL).

Atmoswera ciężka, zawiść - szczególnie w sprzedaży, w innych departamentach nawet rodzinnie (zależy jacy ludzie są w pokoju).

Żegnaj Papciu Rajfajzenie... witaj inna firmo, w której robię połowę mniej za większe pieniądze... :)

Awatar użytkownika
HondaSpike
Posty: 14
Rejestracja: 6 paź 2012, o 10:13

Re: Akademia Raiffeisen Leasing dla studentów i absolwentów

Post autor: HondaSpike »

No tak czyli jak to się mówi "nic nowego". Chyba wszędzie, a zwłaszcza już w działach sprzedaży działa ta sama zasada. Ale czysto formalnie sam wpis w CV jest już czymś bo zapewne nie dostałbyś tej lepszej propozycji i zapewne na już godziwych warunkach bez tego RLPL w CV.


ODPOWIEDZ