Tak się szepcze w (o) PKO Leasing

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
mateusz23

Tak się szepcze w (o) PKO Leasing

Post autor: mateusz23 »

Z tego co słyszałam od znajomych którzy maja leasing na samochód w PKO.To zdecydowanie bardziej oplaca sie leasing bo masz i serwis i np.znizki na zakup opon do autka i są korzyści podatkowe.


// Wątek został wydzielony z innego, po szeregu wpisów, które są dokonywane na zlecenie (pośrednio lub bezpośrednio) PKO Leasing.
// Pomimo ostrzeżenia ten kolejny wpis pojawił się na forum, dlatego temat został wydzielony, z nadzieją, że kolejne "udawane" wpisy przestaną się pojawiać.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1236
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Korzyści podatkowe leasingu i kredytu porównanie - obliczanie?

Post autor: Jarosław Król »

mateusz23 pisze:Z tego co słyszałam od znajomych którzy maja leasing na samochód w PKO.To zdecydowanie bardziej oplaca sie leasing bo masz i serwis i np.znizki na zakup opon do autka i są korzyści podatkowe.
Prosiłem już raz, żebyście przestali uprawiać tu ten marketing szeptany dla ubogich. Chyba, że chcecie narobić PKO Leasing obciachu.

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Korzyści podatkowe leasingu i kredytu porównanie - obliczanie?

Post autor: Michał Krupiński »

mateusz23 pisze:Z tego co słyszałam od znajomych którzy maja leasing na samochód w PKO.To zdecydowanie bardziej oplaca sie leasing bo masz i serwis i np.znizki na zakup opon do autka i są korzyści podatkowe.
Polecam:
Nie daj się nabrać na marketing szeptany

Zwłaszcza fragment:
W przypadku leasingu marketing szeptany jest wyjątkowo niewiarygodny i szkodliwy. O ile w przypadku kosmetyków, produktów spożywczych, czy nawet leków jest szansa, że osoby piszące opinie na zamówienie, choć raz w życiu przetestowały te produkty na sobie i wiedzą o czym piszą, o tyle w przypadku leasingu występuje praktycznie pewność, że szepczący nigdy nie korzystali z tej usługi.

Nie mają też większego pojęcia o samym leasingu, o niuansach umów, o tym co może dziać się w trakcie jej trwania, itd.

Niestety niektórzy leasingodawcy sięgają po ten sposób reklamy. Kilka miesięcy temu robił to lider branży, próbowały również pomniejsze firmy, a od kilku tygodni aktywnością wykazują się „marketingowcy” pracujący na zlecenie spółki leasingowej największego polskiego banku.
Tam na końcu to o Was
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Tak się szepcze w (o) PKO Leasing

Post autor: Lui »

Na innych forach też można spotkać te teksty.
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Bruno Banani

Tak się szepcze w (o) PKO Leasing - ponownie

Post autor: Bruno Banani »

// Marketing szeptany na rzecz PKO Leasing powrócił na forum. Poniższe wpisy zostały wydzielone z innego wątku i przeniesione do tego tematu - Admin



Witam a ja powiem że jestem zadowolony że RL odmówił mi lesingu.Bo teraz dopiero widzę że wdepnął bym w straszne g..no. Z początku kusili niską ratą lesingową ale widzę że nadrabiają to wszystko ubezpieczeniami.Rozmowa z panami z warszawy z RL wyglądała tak że w połowie rozmowy wyłączają się nie mówią ani do usłyszenia ani pocałuj mnie w du.e. STRASZNE GBURY A spróbuj się do nich dodzwonić po takiej przerwanej przez nich rozmowie --prędzej dodzwonisz się do Św Mikołaja. Dla mnie lesing może być troszkę droższy ale umowa musi być czytelna i bez gwiazdek z dodatkowymi wciśniętymi ubezpieczeniami czy jakimiś opłatami manipulacyjnymi (np.jak nie chcesz od nich pakietu AC,OC) samemu idzie znaleźć lepszą ofertę.

Awatar użytkownika
Roy Jones Senior

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Post autor: Roy Jones Senior »

Bo tak to jest jak rzucacie się na 5 zł przy racie ! Najpierw wysyłacie wszędzie prośbę o ofertę.Faktycznie RL wysyła tanią... ale ofertę.Nie patrzy sie tylko na ratę.Robią Was jak dzieci.Wiedzą że dadzą wam 5 zł taniej to przylecicie a pózniej sobie odbiją.
Jestem pośrednikiem kilku firm leasingowych i wiem że nie wolno oddać przedmiotu leasingu do RL bo jak będzie nadwyżka to tak powołają się na owul i nalicza takie kary że nic nie dostaniesz.Wznowienie umowy w RL to zawsze kilka tysięcy i potrafią wypowiedzieć po jednej nie zapłaconej fakturze.Polecam PKO Leasing jeżeli chodzi o posunięcia w płatnościach.

Awatar użytkownika
Spayker
PRO
Posty: 558
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:54

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Post autor: Spayker »

Dwa ostatnie wpisy śmierdzą mi marketingiem szeptanym na rzecz PKO Leasing. :|

Awatar użytkownika
Dimitri
Posty: 63
Rejestracja: 24 mar 2010, o 08:08

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Post autor: Dimitri »

Spayker pisze:Dwa ostatnie wpisy śmierdzą mi marketingiem szeptanym na rzecz PKO Leasing. :|
Chyba masz rację.

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Post autor: Michał Krupiński »

Oczywiście, że Bruno Banani i Roy Jones Senior to ta sama osoba uprawiająca marketing szeptany. Jak ktoś ma wątpliwości, to mogę napisać dlaczego.

O ile jeszcze można jakoś tam zrozumieć, że ktoś bawi się w takie gówno, żeby promować swoja firmę/produkt, itd., o tyle stosowanie marketingu szeptanego, żeby oczerniać konkurencję jest już totalnym przegięciem. :roll:
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
40lolek

Re: Tak się szepcze w (o) PKO Leasing

Post autor: 40lolek »

mateusz23 pisze:Z tego co słyszałam od znajomych którzy maja leasing na samochód w PKO.To zdecydowanie bardziej oplaca sie leasing bo masz i serwis i np.znizki na zakup opon do autka i są korzyści podatkowe.


// Wątek został wydzielony z innego, po szeregu wpisów, które są dokonywane na zlecenie (pośrednio lub bezpośrednio) PKO Leasing.
// Pomimo ostrzeżenia ten kolejny wpis pojawił się na forum, dlatego temat został wydzielony, z nadzieją, że kolejne "udawane" wpisy przestaną się pojawiać.
A ja nie słyszałem lecz wiem, że to straszne g... Bez znajomych. Sam policzyłem.


Zablokowany