Zakup roweru w leasingu

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Mateusz0900

Zakup roweru w leasingu

Post autor: Mateusz0900 »

Witam czy istnieją firmy, które sfinansują rower około 2500 zł. Pozdrawiam


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Wolny
Posty: 139
Rejestracja: 16 lut 2010, o 08:44

Re: Zakup roweru w leasingu

Post autor: Wolny »

Mateusz0900 pisze:Witam czy istnieją firmy, które sfinansują rower około 2500 zł.
Nie

Awatar użytkownika
TypowyKamil

Re: Zakup roweru w leasingu

Post autor: TypowyKamil »

Nie ma szans żebyś dostał rower na leasing, nie znajdziesz takiej firmy, która wzięła by rower. Zresztą nie opłaca się brać roweru w leasing. Weź pożyczkę bądź kredyt a nie myślisz o leasingu.

Awatar użytkownika
manral

Re: Zakup roweru w leasingu

Post autor: manral »

nie do końca się z Tobą zgodzę.
Leasing roweru byłby idealnym rozwiązaniem dla zakupu roweru w wyższej kwocie. Mam na oku rower, który kosztuje ~28 000 PLN, i trafia mnie (&^*% bo nie mogę wyłożyć jednorazowo takiej kwoty, a i z leasingu nici. Naturalnie profil firmy uprawnia mnie do zakupu takiego roweru :).


ODPOWIEDZ