Stałą stopa procentowa - oferty leasingow?

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Jarek_88

Stałą stopa procentowa - oferty leasingow?

Post autor: Jarek_88 »

Witam wszystkim,
czy mógłby mi ktoś pomóc w znalezieniu i porównaniu ofert leasingu na stałej stopie procentowej?
Z tego co wiem to jest dobry moment na taką ofertę ale jakoś trudno jest mi je znaleźć?

Będę wdzięczny.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Spayker
PRO
Posty: 558
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:54

Re: Stałą stopa procentowa - oferty leasingow?

Post autor: Spayker »

Nie wszyscy leasing na stałej stopie mają w ofercie.

Ale największe bankowe towarzystwa powinny mieć.

Awatar użytkownika
wubek
Posty: 14
Rejestracja: 16 wrz 2014, o 14:22

Re: Stałą stopa procentowa - oferty leasingow?

Post autor: wubek »

Oferta na stałej stopie jest średnio procent z haczykiem droższa od oferty liczonej na zmiennej stopie. Mowa oczywiście o ofercie od tego samego leasingodawcy.
Finalnie koszt całkowity po trzech, lub czterech latach wychodzi podobnie z korzyścią jednak dla zmiennej stopy.

Klienci szukając ofert, patrzą przede wszystkim na koszt całkowity i wysokość raty. Stąd też zdecydowana większość ofert, tworzonych jest w oparciu o zmienną stopę.


ODPOWIEDZ