Monitoring GPS, a znizka w ubezpieczeniu AC

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
frytol
Posty: 4
Rejestracja: 23 cze 2009, o 01:37

Monitoring GPS, a znizka w ubezpieczeniu AC

Post autor: frytol »

Interesuje mnie mozliwosc uzyskania dodatkowej znizki na ubezpieczenie AC w Getin Leasing (polisa PZU z Getinu) w zwiazku z wykorzystaniem urzadzenia do monitoringu GPS.

Do niedawna taki monitoring oplacal sie tylko w przypadku drozszych aut, w ktorych znizka w zwiazku z wykorzystaniem takiego urzadzenia byla wieksza niz cena rocznego abonamentu za monitoring, a stawki te byly dosyc wysokie. Pojawilo sie cos takiego jak geo2.pl, gdzie urzadzenie kosztuje 600pln, przez pierwszy rok obsluga kosztuje 1pln, a kazdy kolejny 200pln.

Zgodnie z informacja na stronie, PZU akceptuje to urzadzenie jako podstawe do znizki (http://www.geo2.pl/forum/pokaz/w-jaki-s ... -znizki-23). Czy mozna w jakis sposob poprzez zgloszenie faktu instalacji urzadzenia do Getinu (jak to zalatwic?) uwzglednic znizke w ubezpieczeniu za kolejny rok?


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Monitoring GPS, a znizka w ubezpieczeniu AC

Post autor: Michał Krupiński »

Witam,
Jutro ktoś z Getinu nam na to odpowie, albo bezpośrednio w tym temacie, albo za moim pośrednictwem.
Dodam tylko, że Getin dokonuje lekkich zmian w ubezpieczeniach, żeby uniknąć "VATowania", a co za tym idzie możliwe, że nie padnie jeszcze jednoznaczna odpowiedź na Twoje pytanie.
Ale jutro się okaże... :)
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Monitoring GPS, a znizka w ubezpieczeniu AC

Post autor: Michał Krupiński »

Niestety Frytol, ta firma jest chyba nadal w lekkiej rozsypce po ostatniej zmianie struktury (bardziej zintegrowali się z bankiem) i dziś nikt nie mógł kompetentnie wypowiedzieć się w tej sprawie.

Dam znać, jak tylko coś się zmieni.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
jako213

Re: Monitoring GPS, a znizka w ubezpieczeniu AC

Post autor: jako213 »

Ja mam tak u siebie, ale z innymi podmiotrami, mam monitoring z juwentusu i dzieki temu mam 10 procent zniżki na ac w pzu

Awatar użytkownika
caro
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2011, o 13:45

Re: Monitoring GPS, a znizka w ubezpieczeniu AC

Post autor: caro »

witam, ja podobnie jak kolega dostałem zniżkę w pzu po założeniu monitoringu w Juwentusie. Urządzonko zamontowali bardzo szybko i starannie

Awatar użytkownika
pesky
Posty: 16
Rejestracja: 25 maja 2011, o 10:07

Re: Monitoring GPS, a znizka w ubezpieczeniu AC

Post autor: pesky »

caro pisze:witam, ja podobnie jak kolega dostałem zniżkę w pzu po założeniu monitoringu w Juwentusie. Urządzonko zamontowali bardzo szybko i starannie
Wiesz... Ubepzieczenie ze znizka w PZU moze byc nadal duzo drozsze niz gdzie indziej bez znizki więc... ;)


ODPOWIEDZ