Auto w abonamencie. Niska rata miesięczna za samochód to nie wszystko na co powinno się zwracać uwagę.

Jesteś "zielony"? Nie wiesz, w którym dziale zadać pytanie? W takim razie zrób to tu
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
wiadomości
FmLeasing.pl
Posty: 872
Rejestracja: 31 mar 2009, o 13:12

Auto w abonamencie. Niska rata miesięczna za samochód to nie wszystko na co powinno się zwracać uwagę.

Postautor: wiadomości » 24 lut 2016, o 15:14

Oferty leasingu bez wykupu, lub - jak kto woli - wynajmu nowych samochodów w ramach ofert typu "Auto w abonamencie" są raczej rozwiązaniami dla zamożnych. Tym bardziej dziwi fakt, że w działaniach marketingowych marek oferujących tego rodzaju usługę podkreśla się, że chodzi o niską ratę.
...
Czytaj dalej: Auto na abonament – o co w tym chodzi?
http://www.FmLeasing.pl | Kontakt: news(at)fmleasing.plJak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznejWróć do „Tematy ogólne”