Leasing a forma opodoatkowania

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
toomaas
Posty: 9
Rejestracja: 9 lis 2016, o 14:09

Leasing a forma opodoatkowania

Post autor: toomaas »

Cześć,

Czy ktoś może polecić jakąś ogarniętą osobę od leasingu która potrafi dobrać parametry biorąc pod uwagę formę opodatkowania itp? Chodzi mi o to żeby ktoś mi doradził ile lat, jaka kwota wejścia, jaki wykup itp.? Ja nie mam do tego głowy.
Dzięki i pozdrawiam,
Tomek


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Hoover
PRO
Posty: 168
Rejestracja: 19 kwie 2009, o 16:42

Re: Leasing a forma opodoatkowania

Post autor: Hoover »

To obszerny temat. Napisz coś więcej. Jaki przedmiot, jak cena, jaką masz formę opodatkowania, ile chciałbyś wpłacić itd?

Awatar użytkownika
toomaas
Posty: 9
Rejestracja: 9 lis 2016, o 14:09

Re: Leasing a forma opodoatkowania

Post autor: toomaas »

Tak widzę, że obszerny :)
Samochód osobowy, cena około 255 000 brutto. Jestem na ryczałcie 12%.
Myślałem o 3 latach, ewentulanie o 4.
Wpłata 10% i na koniec 20%
Na pewno w pierwszych kilku miesiącach będę chciał nadpłacić dodatkowe 20%
Trochę mnie ten leasing zaskoczył, bo miał być za klika miesięcy, ale teraz cuda się dzieją przy zamawianiu samochodów.


ODPOWIEDZ