Wykup z leasingu, a sprzedaż auta

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
makspar93
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2023, o 18:05

Wykup z leasingu, a sprzedaż auta

Post autor: makspar93 »

Witam, zwracam się z prośbą o pomoc mianowicie dostałem ostatnia fakturę z leasingu tzn fakturę wykupu na jdg . Mam pytanie jestem nie vatowcem na ryczałcie wiem ze mogę wykupić auto na siebie prywatnie ale chciała bym odrazu sprzedać samochód i czy jest możliwość żeby bez przerejestrowywania go na mnie prywatnie odrazu go sprzedać ? czy wystarczy nowemu właścicielowi umowa kupna sprzedaży plus faktura z leasingu na dane mojej działalności żeby zachować ciągłość umów ? i czy orientuje się ktos jaki podatek muszę zapłacić będąc na ryczałcie od sprzedaży przed upływem 6 lat ?


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej