Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (180 modeli)

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
rooster
PRO
Posty: 143
Rejestracja: 13 cze 2009, o 20:52

Re: Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (73 modele)

Post autor: rooster »

nowy2009 pisze:Nie wiem czy wszyscy wiedzą ale skoda wprowadziła w modelu Octavia wersje 5 osobową z kratką. Czyli z homologacją ciężarową N1. Jak na razie jest to jedyny model w tej klasie właśnie z takim rozwiązanie. Astra i Focus niestety nie będą dostęne w takim zestawieniu. Co do ceny to różnica jest nieznaczna i wychodzi około 5 tys. złoty. Do porównania brałem Nową Skode Octavie Combi Mint 1.9 TDI (105 km), Opla Astre III combi Enyoj 1.3 CDTI oraz Forda Focusa 1.6 TDI Trend Silver X. Ceny odpowiednio po okresie leasingowym 3 letni z wpłatą własną 30% to: 75400,00 PLN Brutto, 70400,00 PLN Brutto oraz 74700,00 PLN Brutto. Sprawdzcie sami i wybierajcie.
Witam. Zainteresowala mnie ta informacja. Czy jestes jej pewien bo na stronie Skody podaja informacje jesdynie o czteroosob.?


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
nowy2009

Re: Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (73 modele)

Post autor: nowy2009 »

z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć że na pewno jest to homologacja ciężarowa na 5 osób. Zamówiłem taką i mam to na piśmie. Dotyczy to tgz. modelu rocznikowego 2010. Czas oczekiwania 8 tygodni. Ja swoją mam odebrać do 31.07.2009r.

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (73 modele)

Post autor: Michał Krupiński »

nowy2009 pisze:z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć że na pewno jest to homologacja ciężarowa na 5 osób. Zamówiłem taką i mam to na piśmie. Dotyczy to tgz. modelu rocznikowego 2010. Czas oczekiwania 8 tygodni. Ja swoją mam odebrać do 31.07.2009r.
Nowy2009 ma rację. Octa jest z homologacją na 5 osób dostępna od ok. tygodnia.
Dzięki za cenne info!
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (75 modeli)

Post autor: Michał Krupiński »

Lista zaktualizowana o Renault Nowy Scenic (również Nowy Grand Scenic) oraz Hyundai Tucson.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (75 modeli)

Post autor: Lui »

Michael, Możesz dodać do listy na pierwszej stronie Seata Leona i Ibizę! :)
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (75 modeli)

Post autor: Michał Krupiński »

Lui pisze:Michael, Możesz dodać do listy na pierwszej stronie Seata Leona i Ibizę! :)
Admin czuwa i zrobił to już wcześniej. 8-) :D

BTW: Pamiętam jak dzwoniłem do Seata te kilka tygodni temu, żeby dowiedzieć się co mają z homologacją i rozszerzyć tę naszą tu listę, to człowiek podał mi tylko Alteę i Toledo - co było zresztą zgodne z faktem.
Na moje pytanie czy homologują Leona odpowiedział bez mała oburzony, że jak to... Przecież Leon się do tego nie nadaje. :mrgreen:
Nie chciało mi się nawet polemizować, tylko grzecznie podziękowałem za informacje i się pożegnałem. :D

A tu się nagle okazuje, że nie tylko Leon się nadaje, ale nawet Ibiza... haha :D
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (79 modeli)

Post autor: Michał Krupiński »

Toyotka pochwaliła się Yarisem i Aurisem.
Przy czym Yaris jak do tej pory dostępny jest w homologacji na 2-ie osoby (dlatego go nie wymienialiśmy na liście) oraz od teraz na 4-y osoby.
Natomiast Auris oczywiście również ma homo na cztery osoby.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
GBoy
PRO
Posty: 300
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 14:12

Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (79 modeli)

Post autor: GBoy »

Doszły jeszcze Subarynki Outback i Legacy! 8-) 8-)

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (81 modeli)

Post autor: Lui »

Zauważam, że po chwilowym zastoju znowu pojawia się więcej samochodów z homologacją. Chyba jednak nikt nie spodziewa się już jakiś szybkich zmian. :(
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (81 modeli)

Post autor: Michał Krupiński »

Lui pisze:Zauważam, że po chwilowym zastoju znowu pojawia się więcej samochodów z homologacją. Chyba jednak nikt nie spodziewa się już jakiś szybkich zmian. :(
No cóż - mimo, że ludziska nadal nie wiedzą co robić, to jednak firmy, które wprowadziły modele z kratką notują zwiększenie sprzedaży (najbardziej Opel, również Skoda).
Za to VW, który się upierał, że nie będzie nic robił zaczął dołować.
Dlatego nawet oni przystąpili do procedury uzyskiwania homologacji ciężarowej.

W okresie recesji trzeba walczyć o każdego klienta.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)


ODPOWIEDZ