Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (180 modeli)

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Mistrz
Posty: 25
Rejestracja: 6 lip 2009, o 15:11

Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (81 modeli)

Post autor: Mistrz »

Witam serdecznie,

Czy posiadają Państwo jakieś informacje na temat kratki w VW Golfie?
Czy zostały podjęte jakieś kroki w tym kierunku?

Pozdrawiam!


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (81 modeli)

Post autor: Michał Krupiński »

Mistrz pisze:Witam serdecznie,

Czy posiadają Państwo jakieś informacje na temat kratki w VW Golfie?
Czy zostały podjęte jakieś kroki w tym kierunku?

Pozdrawiam!
Cześć Mistrzu! :)
Niestety nie napiszę Ci nic pewnego!
Pewne jest jedynie to, że Golf spełnia warunki homologacji na auto ciężarowe. Pewne jest też to, że w tej chwili Volkswagen nie posiada homologacji ciężarowej na ten model.
Aczkolwiek z nieoficjalnych źródeł dobiegają wieści, że VW homologuje kilka modeli w tym Golfa. Ciężko mi powiedzieć czy tak jest w rzeczywistości - tym samym nie zachęcam do podejmowania decyzji zakupowych na podstawie mojej wypowiedzi. Nie zmienia to faktu, że prawdopodobnie można spodziewać się Golfa ciężarowego w ciągu... hmmmm... myślę, że koniec lipca maks sierpień sprawa będzie jasna.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Mistrz
Posty: 25
Rejestracja: 6 lip 2009, o 15:11

Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (81 modeli)

Post autor: Mistrz »

Dzięki serdeczne Michael!
P.S. na Golfa czeka się teraz 5 miesięcy od daty zamówienia:/

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (81 modeli)

Post autor: Lui »

Mistrz pisze:Dzięki serdeczne Michael!
P.S. na Golfa czeka się teraz 5 miesięcy od daty zamówienia:/
Z homologacją chociaż dobre jest to, że musi być przy rejestracji, a nie przy produkcji. Czyli można zamawiać i czekać na homologację. ;)
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Mistrz
Posty: 25
Rejestracja: 6 lip 2009, o 15:11

Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (81 modeli)

Post autor: Mistrz »

Wiem Lui, to też powiedzieli mi w salonie, ale mam jeszcze dwie opcje:
- zmiana wysłanych już przez salon zamówień do produkcji, które jeszcze nie dostały terminu realizacji (wtedy samochód jest o dobry miesiąc szybciej)
- zakup samochodu, który mają już w salonie
i jeszcze jedna opcja ew. oczekiwanie na zmianę przepisów, podobno do końca tygodnia będzie info na ten temat.

Zawsze jednak pozostaje niewiadoma, czy będzie homologacja, czy nie;P

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (81 modeli)

Post autor: Michał Krupiński »

Mistrz pisze:P.S. na Golfa czeka się teraz 5 miesięcy od daty zamówienia:/
Nieźle. :o
Ale fakt, że jak rozmawiałem niedawno o Touranie, to padały podobnie odległe terminy. :(
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
sejes
Posty: 7
Rejestracja: 8 lip 2009, o 00:53

Re: Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (81 modeli)

Post autor: sejes »

Witam
Skromne pytanie - może znacie tajemnice kiedy pojawi się Insignia Tourer z homologacją?
Pytałem kilka razy w salonie ale nikt nie potrafi odpowiedzieć i wciskają wersję 5d, kombi o wiele bardziej funkcjonalne a i urody nie można odmówić.
Nie wiem czy warto czekać, a może decydować się na inne propozycje już z homologacją?

Z góry dzięki za info.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (81 modeli)

Post autor: Lui »

Kombi się jeszcze homologuje. Teoretycznie w ciągu kilku tygodni może być już dostępne.
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
sejes
Posty: 7
Rejestracja: 8 lip 2009, o 00:53

Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (81 modeli)

Post autor: sejes »

Wielkie dzięki za informacje na temat Opla. Dodam że jeszcze dziś pytałem w kolejnym salonie ale efekt ten sam - brak jakichkolwiek informacji o homologacji wersji kombi. Zastanawiam się czy naprawdę nie mają pojęcia czy marketingowo mają wypchnąć wersję 5d z homologacją?
Będę czekał bo myślę że warto :D
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (81 modeli)

Post autor: Michał Krupiński »

sejes pisze:Będę czekał bo myślę że warto :D
Autko jest naprawdę sympatyczne i do tego w bardzo rozsądnej cenie. Więc na pewno nie warto odpuszczać. :)
BTW: Jaki silnik Cię interesuje? :)

Co do samej homologacji, to w salonach nie muszą ściemniać - mogą naprawdę nie wiedzieć, bo proces homologowania jest teraz ciężko przewidywalny. Pamiętam, że jak na początku maja czy jeszcze nawet w kwietniu rozmawiałem z człowiekiem z Opla, to mówił mi, że Insignia 5D powinna być lada dzień, a kombiak będzie co najmniej miesiąc później.
Przyczyna jest taka, że po prostu kombi weszło dużo później do sprzedaży, więc nie mogli ubiegać się o homologacje w momencie kiedy zgłosili pozostałe swoje modele.
Co prawda ten miesiąc już minął i nadal kombi ciężarowego nie ma, ale myślę, że niedługo coś się wyjaśni.

W każdym razie wersja kombi technicznie spełnia wymogi, więc raczej nie sądzę, żeby Opel "odpuścił" homologację dla tej właśnie wersji... Zwłaszcza w obliczu tego co właśnie ogłosiło Ministerstwo Finansów... :?
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)


ODPOWIEDZ