[Ankieta] Opinie i komentarze o Impuls Leasing

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
3
27%
Wszystko w porządku
4
36%
Przeciętnie
2
18%
Czuję niesmak
0
Brak głosów
Nigdy więcej
2
18%
 
Liczba głosów: 11

Awatar użytkownika
administracja
FmLeasing.pl
Posty: 32
Rejestracja: 17 sty 2009, o 12:42

[Ankieta] Opinie i komentarze o Impuls Leasing

Post autor: administracja »

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej i lepiej poznać Impuls? Pamiętaj, żeby przeczytać także nasze opracowanie o spółce:
Oferta i wszystkie informacje o Impuls-Leasing


Zapraszamy do wyrażenia opinii i/lub oddania głosu w ankiecie dotyczącej firmy:
Impuls Leasing
Zachęcamy do dzielenia się swoimi doświadczeniami i uwagami. Jednocześnie prosimy o przemyślane i wyważone wpisy.

Jeżeli chcesz poznać/umieścić opinię o innej firmie:
Opinie o firmach leasingowych - lista >

UWAGA! Zamieszczenie opinii nie wymaga rejestracji na forum. Rejestracja jest jednak konieczna aby głosować w ankietach.
Tu zarejestrujesz się w kilka sekund >
http://www.FmLeasing.pl | Kontakt: forum(at)fmleasing.pl


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
jarek32
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:03

[Ankieta] Opinie i komentarze o Impuls Leasing

Post autor: jarek32 »

Korzystałem z usług Impuls Leasing jeśli chodzi o [tu był link do strony] ?
Przyznaję, że firma zorganizowana i profesjonalna. Wszelkie formalności zostały załatwione bezproblemowo. Nie mam żadnych większych zastrzeżeń wobec nich.
Pozdrawiam



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
// NOTATKA MODERATORA //
Podejrzenie spamu:
Istnieje ryzyko, że wpis ten jest celową manipulacją.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Awatar użytkownika
GBoy
PRO
Posty: 300
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 14:12

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Impuls Leasing

Post autor: GBoy »

jarek32 pisze:Korzystałem z usług Impuls Leasing jeśli chodzi o [tu był link do strony]?

Chodzi dokładnie o ten Impuls Leasing! :D

Awatar użytkownika
Marek63

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Impuls Leasing

Post autor: Marek63 »

Przenigdy nie wezmę żadnego leasingu w tej firmie. Najpierw jest miło, sybko i tanio. Po podpisaniu umowy jest olewka i koszenie klienta na wszystkim. Szczyt bezczelności to wysokość składek ubezpieczenia i likwicacja szkód. Ale przecież mądry Polak po szkodzie...


----------
// UWAGI MODERATORSKIE
Opinia mało wiarygodna. Brak opisu zdarzenia/sytuacji.

Awatar użytkownika
squat

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Impuls Leasing

Post autor: squat »

Marek63 pisze:Przenigdy nie wezmę żadnego leasingu w tej firmie. Najpierw jest miło, sybko i tanio. Po podpisaniu umowy jest olewka i koszenie klienta na wszystkim. Szczyt bezczelności to wysokość składek ubezpieczenia i likwicacja szkód. Ale przecież mądry Polak po szkodzie...
To dziwne bo ja z likwidacji szkód jestem zadowolony. Stawki ubezpieczeniowe jak wszędzie.

Awatar użytkownika
rozczarowany klient

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Impuls Leasing

Post autor: rozczarowany klient »

Zgadzam sie z przedmowcą, do chwili podpisania umowy milo i wszystko do zalatwienia, po tem zmiana frontu, olewka, bezczelnosc, ignorowanie klienta, inne stawki niz mowione, potwierdzam bardzo drogie ubezpieczenie i brak kontkatu z firma.
Zachecam do wpisow na temat pracy tej firmy, rozpatruje pozew do sadu moze ktos ma rowniez spore problemy z nimi mozemy polaczyc siły.
rozczarowany klient


----------
// UWAGI MODERATORSKIE
Opinia mało wiarygodna. Brak opisu zdarzenia/sytuacji.

Awatar użytkownika
nie doszły klient

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Impuls Leasing

Post autor: nie doszły klient »

Proszę Państwa , omal podpisałam umowę z tym leasingiem i myślę że straciłabym wpłatę 100 000 zł od auta za 300 000 i zapewne przedmiot po miesiącu i była bym dalej winna do nich pieniądze . Ciekawa sprawa bo już w dniu zawarcia ze mną umowy podpisano umowę przedwstępną z dostawcą od którego ja mam kupić auto na odkupienie go za 70 % ceny , czyli niezły przekręt a natomiast w umowie zapis iż mogą mi wypowiedzieć umowę np. w związku ze stwierdzeniem lub podejrzeniem utraty stabilności finansowej , jest to bardzo podejrzane ...... Na szczęście umiem czytać /.../. Uwaga na nich !!!!


----------
// UWAGI MODERATORSKIE
1. Usunięto fragmenty wulgarne bądź obraźliwe.

2. Opinia bez większej wartości - jest to jedynie spekulacja użytkownika.

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2030
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Impuls Leasing

Post autor: Michał Krupiński »

nie doszły klient pisze:podpisano umowę przedwstępną z dostawcą od którego ja mam kupić auto na odkupienie go za 70 % ceny
Możesz doprecyzować o co chodzi?
Bo jeżeli o gwarancję odkupu, to leasingodawcy stosują to jako zabezpieczenie dla siebie. Jeżeli nie będziesz spłacać rat, to mają gwarancję, że dostawca odkupi od nich przedmiot leasingu i nie będą musieli "bujać" się z nim szukając nabywcy na wolnym rynku.

Jeżeli o to chodzi, to nie nie jest to żaden przekręt. :roll:
nie doszły klient pisze:natomiast w umowie zapis iż mogą mi wypowiedzieć umowę np. w związku ze stwierdzeniem lub podejrzeniem utraty stabilności finansowej , jest to bardzo podejrzane
Zgadzam się, że takie zapisy są co najmniej dziwne, bo stawiają leasingodawcę w uprzywilejowanej pozycji.

Rozumiem, że leasingodawcy chcą się zabezpieczyć w przypadku kiedy leasingobiorca wpada w poważne tarapaty i chcą mieć narzędzie, żeby móc zabezpieczyć z wyprzedzeniem swoje interesy.

Jednak takie zapisy powinny być bardziej precyzyjne, bo takie zapisy ogólne dają szerokie pole do interpretacji i w gruncie rzeczy daje leasingodawcy nieuzasadnioną przewagę nad swoim klientem.

Jest to, moim zdaniem, bardzo zła praktyka i mam nadzieję, że z czasem - również pod presją klientów - będzie się to zmieniać.

Musisz jednak wiedzieć, że w zasadzie wszystkie firmy leasingowe stosują podobne zapisy, ale na szczęście w praktyce nie wykorzystują ich przeciwko klientom. Nie ma takiej sytuacji, że ktoś będzie dybał na Twój samochód i pod byle pretekstem Ci go odbierze.

A już Impuls, który należy do całkiem niezłych firm leasingowych, z pewnością czegoś takiego nie zrobi.
nie doszły klient pisze:...... Na szczęście umiem czytać a pracownicy kłamią byle sprzedać umowę .Uwaga na nich !!!!
:)

Chwali się, że czytasz i że analizujesz, ale jak widać nie wystarczy tylko czytać, trzeba mieć jeszcze trochę wiedzy na ten temat i doświadczenia.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Zawiedziony klient

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Impuls Leasing

Post autor: Zawiedziony klient »

Witam.

Niestety musze sie zgodzic z przedmowcami. Firma fatalna zero profesjonlizmu na poziomie centrali maja tam taki balagan ze szok. Nie mozna niczego zalatwic teoria spychologi. Znam ta firme od srodka i nie polecam. Do podpisania umowy jest super ale pozniej beda tylko problemy a to z fakturami a to z ubezpieczeniem normalnie ze wszytskim


----------
// UWAGI MODERATORSKIE
Opinia mało wiarygodna. Brak opisu zdarzenia/sytuacji.

Awatar użytkownika
stobejczyk
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2013, o 14:50

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Impuls Leasing

Post autor: stobejczyk »

Jestem mocno zaskoczona, właśnie podpisałam umowę z Impuls Leasing Polska. Wszystko jest ok. Oferta bardzo korzystna, czy to chodziło tą firmę: impuls-leasing.pl?


ODPOWIEDZ