przedużenie VW Leasing EasyDrive

Jesteś "zielony"? Nie wiesz, w którym dziale zadać pytanie? W takim razie zrób to tu
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
andrzej-100

przedużenie VW Leasing EasyDrive

Postautor: andrzej-100 » 24 sie 2018, o 23:51

Cześć, czy ktoś z Was przedłużał może umowę VW Leasing EasyDrive na kolejny okres? Pierwsza umowa była standardowa (na VW Passata): 10% opłaty wstępnej i 1% wartości auta brutto + VAT miesięcznie. Łączny koszt leasingu był niewielki, coś około 3% (to było bez RTI). Ciekawy jestem, jak dalej VW liczy taki leasing, po tych 3 latach, czy też jest tak tanio, czy stawki są bardziej rynkowe. Wiem, że można przedłużyć max o 2 lata. Gdyby ktoś wiedział, przerabiał to itp., to b.proszę o kontakt. Interesuje nie wysokość raty i wartość końcowa no i wartość brana do obliczeń - tak, żebym mógł policzyć koszt leasingu. dzięki i pozdrawiam - AndrzejJak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznejWróć do „Tematy ogólne”