Analiza ofert z wyszukiwarki - brak odzewu z fmleasing.pl?

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Niepewny

Analiza ofert z wyszukiwarki - brak odzewu z fmleasing.pl?

Post autor: Niepewny »

Dzień dobry,

Skorzystałem z wyszukiwarki 5 dni temu i pomimo dwóch mejli z prośbą o analizę otrzymanych ofert zero odzewu.
Czy w dalszym ciągu asystują Państwo przy analizie ofert czy jedynie rozsyłacie zapytania do firm leasingowych?

Nie mam pretensji, chciałbym jednak wiedzieć czy mogę liczyć na Państwa pomoc i mam czekać na kontakt (może akurat wypadły jakieś urlopy), czy mam radzić sobie we własnym zakresie?

Pozdrawiam


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Analiza ofert z wyszukiwarki - brak odzewu z fmleasing.pl?

Post autor: Jarosław Król »

Możliwe, że coś poszło nie tak.
Poproszę o oferty do analizy na adres: forum@fmleasing.pl, to za chwilę sprawdzę co i jak.

Awatar użytkownika
Niepewny

Re: Analiza ofert z wyszukiwarki - brak odzewu z fmleasing.pl?

Post autor: Niepewny »

Panie Jarosławie, przed chwilą wysłałem email na podany adres. Tym razem to ja przepraszam za zwłokę.
Pozdrawiam serdecznie


ODPOWIEDZ