Szkoda całkowita pojazdu a VAT

Jesteś "zielony"? Nie wiesz, w którym dziale zadać pytanie? W takim razie zrób to tu
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
agatak79
Posty: 3
Rejestracja: 25 mar 2019, o 17:49

Szkoda całkowita pojazdu a VAT

Postautor: agatak79 » 25 mar 2019, o 17:57

Witam
Prośba o radę w poniższej sprawie. Posiadałam auto osobowe w leasingu operacyjnym. Kilka dni temu auto brało udział w wypadku-wina sprawcy.
Otrzymałam informację z ubezpieczenia sprawcy że będzie szkoda całkowita na pojeździe. Po tej informacji postanowiłam wykupić uszkodzone auto z leasingu, gdyż została tylko jedna rata. Jestem vatowcem-odliczam 50% Vat na to auto. Pytanie co z odszkodowaniem, czy powinnam otrzymać w kwocie netto czy kwota netto+50% Vat.Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznejAwatar użytkownika
palacz

Re: Szkoda całkowita pojazdu a VAT

Postautor: palacz » 25 mar 2019, o 18:12

powinno być z 50% vat


Awatar użytkownika
agatak79
Posty: 3
Rejestracja: 25 mar 2019, o 17:49

Re: Szkoda całkowita pojazdu a VAT

Postautor: agatak79 » 25 mar 2019, o 18:13

ok dziękuje serdecznie.
Wróć do „Tematy ogólne”