harmonogram spłat

Sprawy związane z przebiegiem umowy, użytkowaniem przedmiotu, cesją, zakończeniem, wykupem, windykacją itp.
Awatar użytkownika
nick1

harmonogram spłat

Postautor: nick1 » 7 lut 2020, o 17:42

Witam. Rok temu przejąłem leasing. Bank nie podpisanego przeze mnie harmonogramu spłat. Harmonogram dostałem od poprzedniego korzystającego. Ale teraz przy okazji wyszło, że poprzedni korzystający i leasingodawca podpisali nowy harmonogram, o którym nikt mnie nie poinformował. Chodzi o 2 raty. Jak myślicie czy mogę reklamować spłatę tych rat? I czy mam szanse wygrać?Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznejAwatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2006
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: harmonogram spłat

Postautor: Michał Krupiński » 14 lut 2020, o 15:43

nick1 pisze:Witam. Rok temu przejąłem leasing. Bank nie podpisanego przeze mnie harmonogramu spłat. Harmonogram dostałem od poprzedniego korzystającego. Ale teraz przy okazji wyszło, że poprzedni korzystający i leasingodawca podpisali nowy harmonogram, o którym nikt mnie nie poinformował. Chodzi o 2 raty. Jak myślicie czy mogę reklamować spłatę tych rat? I czy mam szanse wygrać?

Chyba ciężko będzie reklamować, bo wygląda na to, że poprzedni korzystający wprowadził Cię w błąd. Aczkolwiek dziwne, że przy cesji nie był dołączony harmonogram do podpisania.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)Wróć do „Mam leasing...”