Przejmę leasingi na autobusy roczniki od 2011 do 2018

Jesteś "zielony"? Nie wiesz, w którym dziale zadać pytanie? W takim razie zrób to tu
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
MTD Sikora
Posty: 1
Rejestracja: 7 maja 2020, o 12:47

Przejmę leasingi na autobusy roczniki od 2011 do 2018

Postautor: MTD Sikora » 7 maja 2020, o 12:55

Dzień dobry, chciałbym zaproponować współpracę dla Handlowców, Windykatorów i klientów leasingu.
Potrzebuję wzmocnić moją flotę posiadanych autobusów:
Przejmę leasingi na autobusy roczniki od 2011 do 2018.

Oferta do handlowców leasingowych: Jeżeli masz klienta zainteresowanego oddaniem leasingu na autobus z rocznika 2011 – 2018 na atrakcyjnych warunkach rynkowych zapłacę prowizję za zrealizowanie takiego tematu.

Oferta dla firm windykacyjnych współpracujących z leasingami: jeżeli masz kontakt do klientów w czasie procesu windykacyjnego od którego jest szansa odkupić autobus atrakcyjny rynkowo z rocznika 2011-2018 zapłacę prowizję za zrealizowany temat.Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznejWróć do „Tematy ogólne”