Leasing używanego samochodu ze złym BIK?

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
mateuszdzx
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2011, o 19:38

Leasing używanego samochodu ze złym BIK?

Post autor: mateuszdzx »

witam wszystkich,

oczywiście forum sobie przejrzałem-wiem duzo wiecej niz na poczatku, natomiast z braku czasu mam pare konkretnych pytan-a główne brzmi czy ktoś zechce zająć się moim przypadkiem i pomoże uzyskać finansowanie.
interesuje mnie audi a4 z 2006r, volvo s40, v50 z 2006 lub ewentualnie bmw e90 320 rok 2005-2006. z zasady mają być w dobrej opcji, i na pewno nie szroty.
wartość szacuje na 40.000 netto. najchętniej nie wpłacałbym więcej niż 10% ale jeżeli ze względu na następne zdanie to będzie niezbędnne to moge wpłacić 20-30%. a chodzi o mój BIK.
obecnie posiadam jedną kartę z limitem 2000zł obsługiwaną terminowo, natomiast jakieś 2 lata temu miałem problem z płynnością i pojawiła się dziewięćdziesiątka na jednym kredycie i ze 2-3razy 60tki.. wszystkie moje zobowiązania (2 kredyty i 2 karty) zostały całkowicie spłacone w styczniu 2010r. po ogarnięciu się z kryzysu ;)
obecnie nie posiadam żadnych produktów kredytowych oprócz jednej karty która jest obsługiwana terminowo.
działalność zarejestrowałem na początku marca 2011r, ale ponieważ czas uzyskiwania przychodu się wydłuzał więc zmieniłem datę rozpoczęcia działalności na 27.05.2011. obecnie mam zapłąconą jedną f-rę za maj (11.5tys-kosztów brak), a ta za czerwiec i lipiec są podobne lub większe ale będą płatne odpowiednio w połowie sierpnia i września 2011.
interesuję mnie jak najszybsze wzięcie leasingu na auto, i pytanie czy w takiej sytuacji mogę.
jestem w trakcie czyszcenia BIKu ale wiadomo to trwa, a auto potrzebuję już.
aha, interesuje mnie okres max. 24 m-ce.
czy jest to do zrobienia? na jaki koszt calkowity moge liczyc przy tych parametrach? i czy mogę szukać fury czy muszę poczekać aż wyczyszczę BIK?? jestem z warszwawy, może ktoś pomoże? czekam na priv message

dziękuje wszystkim za zainteresowanie i wyrozumiałość bo zdaje sobie sprawę że jakbym przeczytał większą część forum to bym odp znalazł, ale mnie inetersują konkretne osoby z wawy co mi pomogą. pozdrawiam



// Szukasz oferty leasingowej dla zadłużonych? > Leasing bez BIK, KRD oraz z zaległościami US i ZUS


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Dimitri
Posty: 63
Rejestracja: 24 mar 2010, o 08:08

Re: Jesteś zielony w temacie leasingu? Pytaj śmiało- o wszystko!

Post autor: Dimitri »

Firmy o których mi wiadomo że nie sprawdzają BIK żadna nie sfinansuje tak starego rocznika. 2008 rok to maksimum

Awatar użytkownika
Gość

Re: Jesteś zielony w temacie leasingu? Pytaj śmiało- o wszystko!

Post autor: Gość »

Dimitri pisze:Firmy o których mi wiadomo że nie sprawdzają BIK żadna nie sfinansuje tak starego rocznika. 2008 rok to maksimum
ok, a jakie to firmy jesli mozna wiedziec ? sa duzo drozsze od standardowych ofert? chciałbym sie upewnic z tym rocznikiem to poprostu zmienie target auta i obnize wiek. bede wdzieczny za odpowiedz. pzdr

Awatar użytkownika
Dimitri
Posty: 63
Rejestracja: 24 mar 2010, o 08:08

Re: Jesteś zielony w temacie leasingu? Pytaj śmiało- o wszystko!

Post autor: Dimitri »

Jednak nie pomogę bo nie doczytałem że krótko masz działalaność. Musiałbyś mieć 12 miesięcy i papiery finansowe.


ODPOWIEDZ