Kupno samochodu poleasingowego

Dyskusje związane z nabyciem, finansowaniem i użytkowaniem przedmiotów poleasingowych
Awatar użytkownika
Wojciech Buzowski

Re: Kupno samochodu poleasingowego

Postautor: Wojciech Buzowski » 2 sie 2017, o 12:15

Niedługo zmieni się pole manewru w samochodach poleasingowych:
wprost.pl/finanse-i-inwestycje/10067875/Wplyw-rozwoju-elektromobilnosci-na-branze-leasingowa.html

Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej

Awatar użytkownika
Spayker
PRO

Postautor: Spayker » 2 sie 2017, o 13:01

Wojciech Buzowski pisze:Niedługo zmieni się pole manewru w samochodach poleasingowych:

To znaczy? Co się zmieni w autach poleasingowych?

Awatar użytkownika
kwolniak

Postautor: kwolniak » 5 cze 2019, o 20:13

Czy po wykupie pojazdu s leasingu mogę jeździć dalej na tablicach i dowodzie który używałem podczas leasingu? Czy musze koniecznie przerejestrować samochód na siebie?

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja

Postautor: Jarosław Król » 7 cze 2019, o 10:03

kwolniak pisze:Czy po wykupie pojazdu s leasingu mogę jeździć dalej na tablicach i dowodzie który używałem podczas leasingu? Czy musze koniecznie przerejestrować samochód na siebie?

Teoretycznie jest obowiązek przerejestrowania w ciągu 30 dni, ale w praktyce nie ma za to konkretnych sankcji.
Więc koniecznie przerejestrować powiedzmy, że nie musisz, ale zawsze ktoś tam może się o coś przyczepić podczas np.: kontroli drogowej.

Wróć do „O sprzęcie i samochodach poleasingowych”