Opinie na temat PSA Finance (Peugeot, Citroen)

Poznaj opinie o leasingodawcach. Opisz swoje doświadczenia.
Awatar użytkownika
Spayker
PRO

Re: Opinie na temat PSA Finance (Peugeot, Citroen)

Postautor: Spayker » 21 sie 2020, o 09:31

Kanek pisze:Odradzam stanowczo. Złodzieje i oszuści. Podczas trwania umowy została podniesiona rata leasingu o 800 zł. Wysyłam zapytania dlaczego i nie dostaje odpowiedzi. Płaciłem raty zgodnie z harmonogramem, który dostałem przy podpisaniu umowy i teraz nęka mnie windykacja. Windykator przyszedł nawet do mojego mieszkania i za swoją usługę naliczył sobie 3 tys zlotych

Trochę się to kupy nie trzyma.
Jak może zostać rata podniesiona o 800 zł??? :roll: Może doszło ubezpieczenie na kolejny rok? Żaden leasingodawca nie podniesie raty o taką kwotę bez żadnego uzasadnienia.
Jeśli windykator wszedł już do akcji tzn., że umowa została dawno wypowiedziana, a samochód nie został zwrócony do leasingodawcy.

Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej

Awatar użytkownika
Paweł

Postautor: Paweł » 28 sie 2020, o 14:29

Odradzam. Kontakt beznadziejny. Te poniższe opinie to nie jest przypadek. Peugeot dzięki PSA traci na opini.

Awatar użytkownika
Pdabros

Postautor: Pdabros » 11 wrz 2020, o 10:23

Pierwszy i ostatni raz podpisałem z tą firmą umowę, na tą chwilę nie chciał bym ubijać z nimi nawet much w kiblu,
za spóźnienie od razu dostaję fakturę na 61,50zł a do tego fakturę na 16zł za list,
zero kontaktu z obsługą

Wróć do „Opinie o firmach leasingowych”