Stare auto z Niemiec - jakie możliwości leasingu?

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
slawinek
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2016, o 19:55

Stare auto z Niemiec - jakie możliwości leasingu?

Post autor: slawinek »

Witam.
Mam pytanie dotyczące zakupu auta z komisu z Niemiec z roku 2006-2008 o wartości do 45 tyś pln.
Takie auto chciałbym wyleasingować poprzez leasing zwrotny.

Mam upatrzony samochód który jest wystawiony w autohausie w Monachium.Mogę za niego zapłacić gotówką.Tam jest podana cena brutto (VAT nie podlega zwrotowi)cokolwiek to znaczy.

Nigdy nie leasingowałem auta.Mam firmę usługową , jestem VATowcem.Potrzebuję w miarę wygodne auto i chcę rozłożyć jak najkorzystniej koszty związane z tym autem.
Jak przeprowadzić całą procedurę-potrzebuje wiedzieć krok po kroku.
Jaka firma leasingowa ,która odkupi ode mnie to auto da mi najlepsze warunki.
Bardzo proszę o szczegółowe info.Chciałbym z tym jakoś ruszyć.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Stare auto z Niemiec - jakie możliwości leasingu?

Post autor: Jarosław Król »

slawinek pisze:Witam.
Mam pytanie dotyczące zakupu auta z komisu z Niemiec z roku 2006-2008 o wartości do 45 tyś pln.
Takie auto chciałbym wyleasingować poprzez leasing zwrotny.

Mam upatrzony samochód który jest wystawiony w autohausie w Monachium.Mogę za niego zapłacić gotówką.Tam jest podana cena brutto (VAT nie podlega zwrotowi)cokolwiek to znaczy.

Nigdy nie leasingowałem auta.Mam firmę usługową , jestem VATowcem.Potrzebuję w miarę wygodne auto i chcę rozłożyć jak najkorzystniej koszty związane z tym autem.
Jak przeprowadzić całą procedurę-potrzebuje wiedzieć krok po kroku.
Jaka firma leasingowa ,która odkupi ode mnie to auto da mi najlepsze warunki.
Bardzo proszę o szczegółowe info.Chciałbym z tym jakoś ruszyć.
Tu masz większość informacji, włącznie z zakupem pod leasing samochodu za granicą: https://www.fmleasing.pl/porady/leasing ... -ten-temat

Problem w tym, że samochodów starszych niż 2010 rok mało kto finansuje.

ODPOWIEDZ