Jest jakiś hak przy wyborze wynajmu (leasing z serwisowaniem) zamiast tradycyjnego leasingu?

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
aerofan2
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 12:04

Jest jakiś hak przy wyborze wynajmu (leasing z serwisowaniem) zamiast tradycyjnego leasingu?

Post autor: aerofan2 »

Pytanie krótkie, żeby nie zakładać odrębnego wątku:

Finansowanie Masterlease, jest jakiś hak przy wyborze wynajmu (leasing z serwisowaniem) zamiast tradycyjnego leasingu ? Koszty porównywalne, a przy wynajmie mam jeszcze serwis w cenie. Wykup 1%, wpłata 40%, okres 3 lata w obydwu przypadkach.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Jest jakiś hak przy wyborze wynajmu (leasing z serwisowaniem) zamiast tradycyjnego leasingu?

Post autor: Jarosław Król »

aerofan2 pisze:Pytanie krótkie, żeby nie zakładać odrębnego wątku:

Finansowanie Masterlease, jest jakiś hak przy wyborze wynajmu (leasing z serwisowaniem) zamiast tradycyjnego leasingu ? Koszty porównywalne, a przy wynajmie mam jeszcze serwis w cenie. Wykup 1%, wpłata 40%, okres 3 lata w obydwu przypadkach.
Rozumiem, że serwis w cenie raty. Bo jako taki, to raczej w cenie nie jest.
Oferta wynajmu, to oferta z wysokim wykupem. Jeżeli masz tego świadomość to haków jako takich nie ma. Warto tylko zwrócić uwagę na kilka spraw:
https://www.fmleasing.pl/wynajem-dlugot ... ocic-uwage

Awatar użytkownika
Gość

Re: Jest jakiś hak przy wyborze wynajmu (leasing z serwisowaniem) zamiast tradycyjnego leasingu?

Post autor: Gość »

Wynajem jest już z serwisem uwzględnionym w kosztach.

Uważacie, że w opcji 40% wpłaty, 1% wykupu 3 lata to dobra oferta:

Wartość auta: 163700
wpłata: 65480
rata: 3312
wykup: 1637

Wychodzi mi prawie 20 tys. samych kosztów tego wynajmu, nie za dużo ?

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Jest jakiś hak przy wyborze wynajmu (leasing z serwisowaniem) zamiast tradycyjnego leasingu?

Post autor: Jarosław Król »

Gość pisze:Wynajem jest już z serwisem uwzględnionym w kosztach.

Uważacie, że w opcji 40% wpłaty, 1% wykupu 3 lata to dobra oferta:

Wartość auta: 163700
wpłata: 65480
rata: 3312
wykup: 1637

Wychodzi mi prawie 20 tys. samych kosztów tego wynajmu, nie za dużo ?
Tak jak napisałem koszt przeglądów musi być dodany do raty. Chcąc obliczyć koszt finansowania oraz ocenić atrakcyjność propozycji serwisowej trzeba poznać te pozycje rozdzielnie.


ODPOWIEDZ