Pytanie dot. Wyszukiwarki Leasingu

Jesteś "zielony"? Nie wiesz, w którym dziale zadać pytanie? W takim razie zrób to tu
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
AdamLawler
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2019, o 23:43

Pytanie dot. Wyszukiwarki Leasingu

Postautor: AdamLawler » 16 sie 2019, o 00:11

Hey
Przepraszam jeśli to pytanie "typowego Janusza" ale dopiero wkraczam w świat leasingu.
Pytanie dotyczy oferowanej przez stronę wyszukiwarki Leasingu - samochód osobowy.

Czy w sekcji "przedmiot leasingu" - samochód osobowy, powinienem wpisać wyszukane np. u jakiegoś dealera na otomoto wybrane przez siebie auto wraz z ceną i rokiem produkcji z tej strony ? Jeśli nie to dane samochodu z jakiego źródła mam tam wpisać ?
Chciałbym wziąć w leasing jakiś 3-5 letni używany samochód do ok. 55tys.

Skoro dane z "przedmiot leasingu" są obowiązkowe to czemu ma służyć pytanie "Czy wybrałeś już przedmiot leasingu?". ?Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznejAwatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 1997
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Pytanie dot. Wyszukiwarki Leasingu

Postautor: Michał Krupiński » 16 sie 2019, o 09:32

Cześć,

AdamLawler pisze:Czy w sekcji "przedmiot leasingu" - samochód osobowy, powinienem wpisać wyszukane np. u jakiegoś dealera na otomoto wybrane przez siebie auto wraz z ceną i rokiem produkcji z tej strony ? Jeśli nie to dane samochodu z jakiego źródła mam tam wpisać ?
Chciałbym wziąć w leasing jakiś 3-5 letni używany samochód do ok. 55tys.

Skoro dane z "przedmiot leasingu" są obowiązkowe to czemu ma służyć pytanie "Czy wybrałeś już przedmiot leasingu?". ?

Dobrze jest, kiedy samochód jest w miarę sprecyzowany - wtedy jest największa szansa, że doradcy firm leasingowych potraktują takie zapytanie dostatecznie poważnie i będziesz mógł otrzymać kilka dobrych ofert.

Czasem jest jednak tak, że ktoś już wie jaki chce konkretnie samochód, ale nie ma go jeszcze wybranego, zamówionego itp. - dlatego jest pole "Czy wybrałeś już przedmiot leasingu?"

Oczywiście jeśli ktoś nie ma jeszcze upatrzonego auta, to także może skorzystać z Wyszukiwarki. Ewentualnie jeśli kto chce tylko zorientować się w przybliżonych kosztach to przydatny może być Kalkulator leasingowy
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)Wróć do „Tematy ogólne”