Jakie macie obiekcje przed wzięciem leasingu po raz pierwszy?

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
FmLeasing.pl
FmLeasing.pl
Posty: 905
Rejestracja: 31 mar 2009, o 13:12

Jakie macie obiekcje przed wzięciem leasingu po raz pierwszy?

Post autor: FmLeasing.pl »

Jakie macie obiekcje przed wzięciem leasingu po raz pierwszy? O najczęstszych z nich piszemy tu: 5 najczęstszych obaw przed wzięciem leasingu

Jednak jeśli macie jeszcze jakieś, których nie poruszyliśmy w artykule, to prosimy o ich dopisywanie w niniejszym wątku. Zapraszamy
http://www.FmLeasing.pl | Kontakt: news(at)fmleasing.pl


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
MateuszB

Re: Jakie macie obiekcje przed wzięciem leasingu po raz pierwszy?

Post autor: MateuszB »

Czy to normalne, że leasingodawcy w symulacjach/ofertach a nawet w umowach nie podają marży lub ostatecznego oprocentowania? Mowa jest jedynie o stopach bazowych i o tym, że wpływają one na kwotę raty, ale nie ma konkretnej informacji jak. Wiem, że mogę sobie obliczyć marżę na podstawie raty i stopy bazowej, ale mam wrażenie, że harmonogram leasingodawcy traktowany jest jak ostateczne słowo ile powinien zapłacić, tymczasem wydaje mi się, że powinna to określać umowa lub inne dokumenty do których się odnosi (np. ogólne warunki)?

ODPOWIEDZ