Obiecanki firm leasingowych

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
ewa2345

Re: Obiecanki firm leasingowych

Post autor: ewa2345 »

jestem wpisana w bik chociaz mam splacone kredyty i w krd. firme prowadze od 8 miesiecy i mam obrot 30-35 tys miesiecznie w banku pekao. czy dostane samochod w leasingu za 83 tys na 60 miesiecy jak zloze wniosek ??


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
palacz

Re: Obiecanki firm leasingowych

Post autor: palacz »

ewa2345 pisze:jestem wpisana w bik chociaz mam splacone kredyty i w krd. firme prowadze od 8 miesiecy i mam obrot 30-35 tys miesiecznie w banku pekao. czy dostane samochod w leasingu za 83 tys na 60 miesiecy jak zloze wniosek ??
Łatwo nie będzie ale powinno sie udać

Awatar użytkownika
ewa2345

Re: Obiecanki firm leasingowych

Post autor: ewa2345 »

zaproponowali mi leasing bez sprawdzania zdolnosci kredytowej ale sprawdzili krs w banku w ktorym mam konto firmowe.

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Obiecanki firm leasingowych

Post autor: Michał Krupiński »

ewa2345 pisze:zaproponowali mi leasing bez sprawdzania zdolnosci kredytowej ale sprawdzili krs w banku w ktorym mam konto firmowe.
Niektóre firmy sprawdzają tylko BIK, niektóre tylko KRD, a niektóre nie sprawdzają nic (tych ostatnich jest bardzo niewiele).

Jeżeli w BIK masz wpisy o jakiś problemach czy opóźnieniach, które do tego są spłacone i nie miałaś windykacji, to raczej powinno udać Ci się gdzieś uzyskać leasing.
Choć ten KRD na pewno utrudnia.

Poza tym powtórzę to co często przy takich okazjach piszę. Jeżeli jesteś osobą, która często ma problemy z terminowymi płatnościami, to zastanów się dobrze czy leasing jest dla Ciebie.
W leasingu to nie przelewki - poważniejsze opóźnienie wiąże się z wypowiedzeniem umowy. Żeby ją wznowić, to trzeba nie dość, że uregulować wszystkie zaległości, to jeszcze uiścić opłatę za wznowienie umowy. Robi się często z tego kilka tysięcy złotych (bo trzeba zapłacić np. ze dwie zaległe raty, do tego ratę bieżącą + opłaty z wznowienie, ewentualnie windykację i odsetki). Jeżeli będzie ponad Twoje siły zapłacić taką kwotę jednorazowo, to tracisz przedmiot leasingu i robią się z tego jeszcze większe koszty i kłopoty.

Dlatego w leasingu, żeby nie wdepnąć w g...., trzeba być naprawdę zdyscyplinowanym płatnikiem, gdzie opóźnienia nie powinny przekraczać kilku/kilkunastu dni.

Warto mieć to na uwadze.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
ewa234

Re: Obiecanki firm leasingowych

Post autor: ewa234 »

Kiedyś miałam problemy jak pracowałam za najniższa krajowa i mąz stracił prace. Wszystko zostało spłacone rok temu po wyjezdzie zagranice.
Firme prowadzimy od 9 miesiecy i dobrze prosperuje.
Niestety wniosek o wzieciu leasingu został odrzucony nawet nie pomogło że posiadam konto firmowe w tym samym banku i sa wpływy dośc wysokie.
Sprawdzili BIK KRD i jakieś NW co utrudniło w wzieciu leasingu.
Dzwonil do mnie przedstawiciel z IDEABANK i twierdzil ze oni sprawdzaja wiarygodnosc firmy ze ich nie interesuje ja jako osoba prywatna ale nie wiem czy tylko tak pieknie mowil czy rzeczywiscie tak jest. Jutro mam umówione spotkanie ale nie wiem czy to nie strata czasu tak jak w poprzednim banku.
Jak ktoś cos wie o tym banku to niech mi napisze. Z góry dzieki

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Obiecanki firm leasingowych

Post autor: Lui »

ewa234 pisze:twierdzil ze oni sprawdzaja wiarygodnosc firmy ze ich nie interesuje ja jako osoba prywatna
Jak prowadzisz działalność gospodarczą jako osoba fizyczna to zgodnie z prawem funkcjonujesz cały czas jako osoba prywatna.

Nie ma takiego tworu, że jesteś oddzielnie Ty jako os. prywatna i oddzielnie firma. Powiedział Ci jakąś bzdurę, ale z tego co wiem to Idea przy odpowiednio wysokiej wpłacie nie sprawdza BIK, ale nie wiem jak jest z KRD.
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
complex
Posty: 1
Rejestracja: 4 gru 2014, o 09:49

Re: Obiecanki firm leasingowych

Post autor: complex »

Witam,
Proszę o kontakt Michaela, która jak widzę wie gdzie zrobić leasing bez KRD. Sprawa Pilna !
Email: nik-mo(małpa)wp.pl


ODPOWIEDZ