Leasing a wynajem długoterminowy (CFM) - porównanie

Wszystko o najmie (leasingu z wysokim wykupem) pojazdów, autach na abonament itp.
Awatar użytkownika
Boomber

Re: Leasing a wynajem długoterminowy (CFM) - porównanie

Postautor: Boomber » 13 paź 2016, o 11:27

pakoBR pisze:Popatrzyłem na aledrogo i po stronach salonów żeby oszacować czy bardziej się spina leasing z wykupem czy wynajem jako utrata wartości i tak patrze ze przy 3 latach porównywalnie, ale przy 5 to już ma ręce i nogi, nawet jak sie nie jest Vatowcem.

Coraz bardziej mi się ten leasetake podoba.

# Michał Krupiński czy ty korzystasz z takiego wynajmu, a dokładniej czy przeszedłeś całą ścieżkę i jak się to spina ?
Czy masz jakiś wybór pojazdu, czy jak w wypożyczalniach na lotnisku bieżesz co dają ?!


A nie lepiej tam po prostu zadzwonić i się doinformować? Było by miło, gdybyś później te informacje tu napisał. Jestem vatowcem i rozglądam się za niewielkim samochodem dostawczym (np. Opel Combo lub coś w tym stylu). Biorę pod uwagę leasing i auto na abonament. Zdecydować się nie mogę, chociaż rzeczywiście patrząc przez pryzmat 5 lat, wynajem chyba bardziej się opłaca.

// * - UWAGA! Niniejszy post jest "nienaturalny", tzn powstał w wyniku tzw. "szeptanki"Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznejAwatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1113
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Leasing a wynajem długoterminowy (CFM) - porównanie

Postautor: Jarosław Król » 13 paź 2016, o 14:22

Boomber pisze:Zdecydować się nie mogę, chociaż rzeczywiście patrząc przez pryzmat 5 lat, wynajem chyba bardziej się opłaca.

Mogę prosić o rozwinięcie tej myśli? Wydaje mi się, że jest dokładnie odwrotnie. Wynajem ma największy sens przy 2-3 latach.


Awatar użytkownika
Marek83

Re: Leasing a wynajem długoterminowy (CFM) - porównanie

Postautor: Marek83 » 27 wrz 2017, o 16:46

Widzę, że forum przymarło a ciekawy jestem jakie macie opinie na temat leasingu i długoterminowego wynajmu samochodów w tym momencie. Ja od kilku miesiecy siedze u /spam/ i jeszcze nie narzekam. zastanawiam sie jak jest z innymi firmami
Wróć do „Wynajem długoterminowy”