Wynajem długoterminowy - Czekam już miesiąc na samochód i co chwilę jest jakieś zwodzenie (autow5minut)

Wszystko o najmie (leasingu z wysokim wykupem) pojazdów, autach na abonament itp.
Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1110
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Re: Wynajem długoterminowy - Czekam już miesiąc na samochód i co chwilę jest jakieś zwodzenie (autow5minut)

Postautor: Tomasz Piotrowski » 27 paź 2016, o 15:32

kamil85 pisze:Od pewnego czasu czułem, że firma to jakieś oszustwo. To oficjalnie proszę uważać na firmę autow5minut.pl bo o tą firmę chodzi .

To nie musi być oszustwo. Bardziej obstawiam, że nie mogą dostać leasingu. Z KRS wynika, że ta firma funkcjonuje zaledwie od grudnia 2015. Ponieważ kilka samochodów w leasingu już pewnie wzięli to mogą mieć problem z otrzymywaniem leasingu kolejnych w procedurze uproszczonej, bo zaangażowanie, a co za tym idzie ryzyko firmy leasingowej rośnie - a to jest firma bez historii finansowej.

Ty sam chcesz dość drogie auto więc może być tak, że chodzą od leasingodawcy do leasingodawcy i próbują coś wskórać, a niekoniecznie oszukać.

Nie zmienia to faktu, że korzystanie z usług takiej firmy to ogromne ryzyko - zostało to opisane w artykule, do którego link podał wcześniej Michał.
Takie historie już się zdarzały i nawet był poruszane na tym forum.Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznejAwatar użytkownika
pendolino

Re: Wynajem długoterminowy

Postautor: pendolino » 16 maja 2018, o 15:54

Omijajcie szerokim łukiem ALD Automotive, prostactwo zarządzania i problemy z tym związane to koszmar.Wróć do „Wynajem długoterminowy”