Oddam leasing samochód Nissan Navara 2008r

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Olaska80
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2010, o 14:43

Oddam leasing samochód Nissan Navara 2008r

Post autor: Olaska80 »

samochód posiada homologacje na samochód ciężarowy. 5 osobowy. Bezwypadkowy. Pierwszy właściciel. zadbany. Pełne odliczenie VAT od paliwa, rat nawet po 1 stycznia 2011r. Przejęcie umowy bez odstępnego. Wszelkie informacje pod emailem zielinska_ola@interia.pl.


Uzyskaj najlepsze możliwe warunki Leasingu i Ubezpieczenia GAP

 Wyszukiwarka Leasingu  - Otrzymasz oferty od bankowych leasingodawców. Porównasz warunki i unikniesz kosztownych błędów.

 Kalkulator Ubezpieczenia GAP  - Kupisz dobry GAP fakturowy taniej na włąsną rękę.